Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb? És miért? Az...

Melyik a jobb? És miért? Az Elevit, a Gravida vagy a Hipp Natal?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket érdemes szedni? Szeretnék babát és szeretnék szedni vmilyen vitamint csak nem tudom, hogy melyik a jó.
2009. márc. 7. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam hogy a Gravidátol soknak hányingere van. Én az Elevitet szedem, nincs tőle semmi bajom, csak annyi hogy megnőtt az étvágyam, és kicsit elkezdtem hízni. Úgyhogy most kitaláltam, hogy csak minden 3. nap szedem, a többi napon meg folsavat.
2009. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is hánytam a Gravidától. Én utána Femibiont szedtem.
2009. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Összetételükben nincs lényeges különbség. A fejlődési rendellenességek megelőzése szempontjából a folsavnak és az E vitaminnak van igazából jelentősége. Tehát akár a két vitamin külön szedése is elegendő lehet. Ezek a "mezítlábas" készítmények sem olcsók, de a magzatvédő vitaminok árában nem kevés PR költséget is meg kell fizetni.
2009. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a terhesség elejétől szedtem Elevitet, de csak egy 100-as csomaggal. szerintem is étvágy

at csinál, bár lehet hogy a terhesség elején egyébként is éhesebb az ember. én a terhességem alatt egyszer sem hányam nem tudom ezért volt-e. szoptatás alatt is szedtem, de csak 2-3 naponta.

2009. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én végig elevitet szedtem, és annyira étvágytalan voltam, még szoptatás alatt is szedtem és olvadtak rólam a kilók. És a terhesség alatt is csak 10 kg-ot híztam
2009. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, jó!!! Akkor most legalább tudom miért eszek még este 9-kor is. Ezt sem tudtam. Mi még csak most dolgozunk a babán, de már híztam. Egyébként nem tudom, h az mennyire jó, ha vki csak három naponta szed vitamint. Valakinek van esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata? Én elevitet szedek és a kisfiam 4 kg-al született, sokan azt mondják, h az Elevittől lesznek ekkorák a babák. Lehet, h nem igaz, de mindenesetre elgondolkodtató.
2009. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak az Elevitet ismerem, de tuti hízlal. Magamon is érzem, meg 2 ismerősöm is "óriás" babát szült és jócskán meg is híztak a terhesség alatt.
2009. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
negyedik voltam. én is azért nem szedtem végig mert nem szerettem volna óriás bébit. igazából a terhesség előtt és az első 12 hétben fontos, akkorra kialakulnak a létfontosságú szervek után már inkább csak növekszik a baba. utána szerintem már elég olyan vitamin, ami a vérképed alapján hiányzik én pl. vasat és magnéziumot szedtem már csak. kisfiam 3,2 kg-val született
2009. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 7. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ugy tudom,hogy az Elevittől vannak a nagy sulyú babák.Én a terheség elején azt szedtem,de folyamatosan hánytam tőle.Most gravidát szedek-ebben több a jód-és csak 3 naponta.Azt hiszem,ha elég gyümölcsöt,zöldséget eszel,igy is bőven elég az adag.Csak a magne b6-ot szedem minden nap,de azt sem 3szor 2-őt.Csak egy-két szemet.Szerintem nem kell túlzásba vinni ezeket a vitaminokat!Üdv.30 hetes kismami
2009. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!