Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan teszt ami...

Létezik olyan teszt ami kimutatja mikor fogant meg a baba? , vagy egyáltalán megfogant-e?

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Van olyan teszt, ami kimutatja, hogy megfogant-e, terhességi tesztnek hívják és aktus után kb. 14 nappal már majdnem biztos eredményt kapsz, ha elég érzékeny (mondjuk 10-es), ha negatív, akkor még mindig lehet tesztelni addig, amíg meg nem jön! :) A neten olvastam, hogy a Clearblue-nak van olyan tesztje, ami megmutatja, hogy mikor fogant, de még nem láttam és nem is hallottam róla hol lehet kapni.
2012. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

[link]


A Clearblue-nak van, kiírja terhesség előrehaladottságát, de én soha nem használtam még, nem olcsó.

2012. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen azért ennyire tudatlan nem vagyok tudom mi az a terhességi teszt,

engem az érdekel hogy van -e olyan ami már azt mutatja meg hogy megfogant.e :)

én nem bírok várni 2 hetet :))))

2012. jan. 20. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
NINCS!De kérdem én,ha 2 hetet nem bírsz várni,mi lesz veled 40 hétig?!Legyél egy picit türelmesebb.Tudom,nem könnyű,de próbáld meg.2 gyerekes
2012. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, olyan nincs, ami csak a fogantatást mutatja, mivel az még nem jár semmilyen plusz dologgal (hormontermelés vagy akármi)arról még maga szervezet sem tud, majd csak akkor, ha már elkezd beágyazódni. Szóval tessék kicsit türelmesebbnek lenni.
2012. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A digitalis clearblue azt mutatja, hogy kb mennyi ideje volt a megtermekenyules, de messzirol sem napra pontosan. 1-2, 2-3, 3+ ertekeket mutat, azaz 1-2 hete volt, 2-3 hete, vagy tobb, mint 3 hete.

Ettol pontosabban sem terhessegi tesztbol, sem vervetelbol nem lehet megallapitani, mert ez a teszt is a hcg nagysagabol kalkulal, viszont a hcg termelodese teljesen egyeni, van akinel gyorsabb, van, akinel nem.

Nagyon-nagyon pontos ultrahangos meres alapjan kb a 10-13. terhessegi heten par napos intervallumra lehet szukiteni a fogantatas idejet a baba merete alapjan.

2012. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A két hetet nem kell feltétlenül kivárni, egy 10-es érzékenységű teszt már kimutathatja a fogamzástól számított 9-10 napon. De ez nem tuti. Olyan teszt nincs, ami rögtön kimutatja.
2012. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, melyik teszt 10-es érzékenységű? Belinkelnéd? Köszönöm, előre is!
2012. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10-es /Qoupido , Amazone /
2012. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és ezeket a fajtákat gyógyszertárban lehet venni, vagy rossmann(nem láttam), dm stb.?
2012. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!