Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elöfordult már valakivel,...

Elöfordult már valakivel, hogy a terhesség hatodik hetében (5+4) még a teszt nem mutatta ki a terhességet de, ennek ellenére baba lett?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia.Nálam 9 hetesen derült ki,hogy terhes vagyok.amiben 2 szer meg is jött a havim.Első havim teljesen normális volt.De mikor megjött másodszor akkor már csak pár napig volt és csak picit barnás volt.Csináltam tesztet de negativ lett..Aztán elmentem dokihoz és akkor kiderült,hogy 9 hetes terhes vagyok.Másnap reggel csináltam tesztet és akkor is csak halvány pozítiv.Most meg már több mint egy éves:)
2012. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

szia!nekem második hónapja hogy mensi sehol,de a teszteim negatívak.24.-én megyek dokihoz.úgyhogy én nem tudom még hogy baba vagy sem.drukkolok neked hogy az legyél!


tüneted van valami?

2012. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 8.-ra nem vártam ,7-én véreztem de csak pisiléskor ,azóta mindennap reggel fáj a fejem és mindennap hányingerem van napközben is.14.-én csináltam tesztet igaz este de, negativ lett.
2012. jan. 19. 13:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam vérvételen majd csak hétfòn lesz eredmény,sajna.
2012. jan. 19. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Milyen teszteket használtatok?
2012. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak egyet teszteltem 14.-én ,Holland teszt mivel itt lakom az Etosban vettem.De hétfön lesz labor eredményem.Bár ma elmúlott a hányinger ami 10 napig gyötört egésznap.Vagyis szerintem nem vagyok babás.
2012. jan. 20. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
na mi lett az eredmény?
2012. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mára nem lett kész az eredmény ,remélem holnapra igen.Kicsit lassú mert több mindent néznek,hormonokat is.Holnap est már talán többet tudok.
2012. jan. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!