Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem rendszeres a mensim, mert...

Nem rendszeres a mensim, mert kövér vagyok, de nekiálltunk a babagyártásnak hátha összejön, a hőm most 37. Lehet hogy összejött?

Figyelt kérdés
Utoljára február elején volt mensim,de mostanában nagyon álmos vagyok esténként és reggelente hányinger kerülget.Teszteltem márius közepén de akkor negatív volt.Szerintetek?
2008. ápr. 2. 10:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj dokihoz. Szeritnem az még a jobbik eset, ha most csak majd megjön és azért nem vagy babás és nem azért, mert valami gond van.


Szerintem ne keseredjel. Gyorsan járj a dolgok végére.

Az a biztos.

2008. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
:-((( Sztem lehet, hogy nem is lehet:-( Bár még csak 1,5 hónapja próbálkozunk,de már 6 éve csak megszakítással védekeztünk és el se hiszem, hogy mindíg sikerült volna időben kijönnie a páromnak:-(
2008. ápr. 2. 13:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ne keseredj el. Vannak olyan ismerőseim akik egy kicsit sulyosabbak és mégis sikerült teherbe esniük. Meglátod eljön a Te időd is!!!! Orvoshoz azért menjél el. Ép most olvastam egy cikket, hogy egy nőnél a 26. hétig nem vették észre, hogy gyereket vár. Bizz jobban magadban és kitartás!
2008. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért márfél hónap még nagyon kevés!

Hidd el jönni fog az a baba, amikor akar. Nyugalom!

Fel a fejjel!

Tudom könnyű ezt mondani. Nekem sem jön össze. :( De én a menszinek is örültem,mert legalább tudom, hogy minden rendben van. Annyira tökéltesen jött meg. :) Fő az optimizmus.

2008. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szia!

Amiket írsz magadról, mintha az én problémáimat írnád le.Annyi különbséggel, hogy én már voltam orvosnál.

Én jelentős túlsúllyal rendelkezem.Hormonvizsgálaton voltam, ahol eltérések voltak.Erre kaptam norculotot (azért, hogy menstruáljak) és clostilbegytet (arra, hogy serkentse a peteérést). Holnap kell visszamennem hüvelyi ultrahangra, hogy megnézze az orvos lesz e peteérésem.

2008. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tényleg ne kenődj el, az meg, hogy az orvos, mit mond a túlsúlyról, kit érdekel! nem? amit akar azt gondol, de, ha ezt a problémát lehet kezelni, akkor kezelni kell, ez nem egyből azt jelenti, hogy neked már nem is lehet babád. tényleg fő a pozitivitás, optimizmus, és nem görcsölés :)) sikerülni fog, csak lehet, hogy még kell hozzá egy pár hónap!
2008. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát az a gond hogy nekem is sok az a túlsúly:-(

De megprószálok nem görcsölni,megfogadtam ha lesz akor jó,ha nem megy fél év múlva sem akkor elmegyek dokihoz,de addíg nem ám:-)))

Köszönöm a kedves válaszaitokat és abíztatást,remélem azért összejön,jah ha már itt vagyunk mit mondott a doki?

Sikerült a tablettás dolog?

2008. ápr. 3. 21:34
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát mejött...Na de legalább megjött,szóval tudom most mi a helyzet:-(Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm a segítségeket,próbálkozunk tovább:-)))
2008. ápr. 5. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!