Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem rendszeres a mensim, mert...

Nem rendszeres a mensim, mert kövér vagyok, de nekiálltunk a babagyártásnak hátha összejön, a hőm most 37. Lehet hogy összejött?

Figyelt kérdés
Utoljára február elején volt mensim,de mostanában nagyon álmos vagyok esténként és reggelente hányinger kerülget.Teszteltem márius közepén de akkor negatív volt.Szerintetek?
2008. ápr. 2. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
február eleje? hú az már nagyon régen volt, de amíg ilyen magas a hőd nem jön meg az tuti. miért nem tesztelsz ma is?
2008. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos elötte sem volt rendszeres így nem tudom soha mikor jön meg vagy sem.Szted?Próbáljak újra tesztelni?
2008. ápr. 2. 11:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen gyorsan szaladj tesztelni,es utan irj,h mi van,nagyon drukkolunk neked!!!!!!!!!
2008. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem febr. 4-én volt meg utoljára és most már 8 hetes és pár napos vagyok. Kár, hogy nem a mensi első napjától nézted a hődet. Akkor lehetne következtetéseket levonni. Szerintem csinálj még egy tesztet. Ha negativ akkor is felkereshetsz egy dokit. UH-val sok mindenre fény derül. Szoritok!!!
2008. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hú az a gyorsan nem megy ,:-(mert épp munka közben vagyok,

de amint meglesz írok,és köszi szépen a gyors választ:-)

2008. ápr. 2. 11:11
 6/18 anonim ***** válasza:

Varjuk,h irj,es tenyleg nagyon drukkolunk!!!!!!

17 hetes kismama

2008. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha végeztél a munkával Irány a Patika és vegyél egy tesztet! Február eleje eléggé régen volt már! Írj majd hogy mi lett! Szerintem babóca van a dologban! Drukkolok!
2008. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Kimentem ebédszünetben a patikába,nem bírtam ki...:-(((

Sajnos negatív:-(Pedig azt hittem.Akkor nem tudom mi van:-(Akkor más gond lesz sztem

2008. ápr. 2. 11:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet, h alacsony a HCG szinted. csinálj egyet a reggeli első vizeletből holnap.
2008. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Á az első tesztet reggel csináltam,akkor sem mutatott semmit sem:-( Asszem el kéne mennem nőgyógyászhoz majd,de az majd megint a kilókra fog rátérni.A hócipőm teli van.Mosz asszem elkenődtem:-(Egyébként görcsölgetek is gondolom az meg amúgy sem jó jel:-(
2008. ápr. 2. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!