Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Molett/kövér kismamák hogyan...

Molett/kövér kismamák hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Történeteket várnék arról hogyan sikerült a babócátok.kellett-e orvosi segítség,ha igen milyen? Milyen súllyal sikerült a baba?
2010. aug. 22. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
En meg csak a 30 hetben vagyok a vegetol 10 hetre...eddig kb 6 kg-t hiztam. Eros vagyo kmint a bivaly es remelem minden rendben lesz a szulesnel. Kukisom mar fejjel lefele varja, hogy nyiljanak a kapuk masfel honapja.
2010. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Nem "extra" molett vagyok de azért nem vagyok átlagos testalkatú sem. 170 cm vagyok, 74-75 kg-val kezdtem a terhességet, 105 kg-val mentem szülni, akkor lement kb 7-8 kg amit a szoptatás ideje alatt vissza is szedtem. 13 hónappal a szülés után 75 kg vagyok, 6 hónapja nem szoptatok, azóta fogyózom. De még szeretnék leadni olyan 6-8 kg-t.

Sürgősségi császárom volt szívhang probléma miatt. 3400 g-mal és 55 cm-vel született a babám 41+2 hétre.

Terveztük már jó ideje a babát, rendszertelenül menstruáltam, de ez nem a túlsúly számlájára írható a dokim szerint. Nem volt szükség hormonokra, stb magától jött össze a bébi. A terhességem 2/3-a probléma mentes volt, az utolsó trimeszterben viszont nagyon vizesedtem, megugrott a vérnyomásom (140/100-ra) és a 32. héttől 2 ujjnyira nyitva voltam, erre kaptam infúziós kezelést a kórházban, hogy nehogy előbb megszüljek.

2010. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok!Jó egészséget!

De leírnád,hogy tervezett baba volt-e vagy csak "sikerült? kellett-e orvosi segítség,ha igen milyen? Milyen súllyal sikerült a baba?

2010. aug. 22. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Én kövér vagyok:( 102kg-al kezdtem a terhességem, a harmadik hónapban jött össze. 109-kg-al mentem szülni, és 97-el jöttem ki. A baba 3460g volt.

Orvosi segítség annyi volt, hogy elmentem rákszűrésre mielőtt próbálkozni kezdtünk, és ő még csináltatott egy vérképet hormonokra.

2010. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én 120kg voltam, amikor próbálkozni kezdtünk. 2ik hónapban sikerült. A szülésig problémamentes volt a dolog, de akkor felment a vérnyomásom, és császározni kellett. Akkor 142kg voltam. A szülés másnapjára már csak 130. :) Lányom 3.5kilóval született.
2010. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs egyertelmü összefügges az elhizas es a gyerek fogantatasa között(hacsak a tulsuly hattereben nem valami betegseg all).

Nekünk elsöre sikerült 85 kg voltam(160cm) szülni 92vel mentem, aztan korhazbol haza mar csak 80. Azota voltam 58kg most meg 75kg.

2010. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja uccso vagyok, bocs lemaradt a baba 4kg volt.Es semmilyen orvosi segitseg beavatkozas stb nem volt csak terhesseg elött egy rakszüres es ennyi.
2010. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. A baba termeszetes uton fogant es eddig problema mentes a terhesseg. 80 kg voltam az elejen.
2010. aug. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én most vagyok 128kg és fogyozók, mert sajnos ez a 10 hónapunk és még nem sikerült a baba. Nem tényszerű hogy a súly miatt, de inkább nem rizikózok. Olvastam már olyanokat hogy nagy súllyal is lehet babás az ember, de sajna én valószínű az ellenpélda vagyok.( de most próbálkozok fogyással és hátha teljesül a kívánságom. Mert hormonok stb minden rendben van. Remélem kedves kérdező neked is sikerül.

K.

2010. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82 kilóval kezdtem, 100-zal mentem szülni. A baba 3,6 kg lett. 4 hónapos volt, amikor ismét a kiinduló súlyomon voltam.Nem kellett orvosi segítség. Félidőig egy grammot nem híztam, aztán elkezdtem vizesedni, az dobta meg ennyire a súlyomat.
2010. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!