Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 abortusz,2 vetélés, van még...

2 abortusz,2 vetélés, van még esélyem?

Figyelt kérdés

Volt 20 évesen 1 vetélésem (iker terhesség), aztán 2 évre rá volt egy abortuszom, újabb 2 évre rá megint volt abortuszom és fél éve 1 vetélésem.

Egyik sem tervezett baba volt. 27 éves vagyok és bár jelenleg nem aktuális a kérdés, de szeretnék lassan babát. mennyire rontja az esélyeimet a "múltam"?


2012. jan. 12. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezen agyalni.
2012. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem agyalok, nem stresszelek, meg nem aktuális mint írtam, csak érdekel, hogy ha valaki hasonló helyzetben volt, mi a tapasztalat? ja, igen tablettát sosem szedtem mert volt trombosisom tiniként, és amikor meg elkezdtem tavaly szedni 3 hónap után agyér trombosis-t kaptam :( Mindegy, ez nem ide tartozik, csak, hogy hormonokat nem szedtem sosem.
2012. jan. 12. 22:34
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

hát én nem mentem volna abortuszra a vetélés után.

2 abortusz= 2 vetélés. ki tudja kapsz-e több "ajándékot" !!!!


2 kisfiú anyuja :) :)

2012. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyenekkel mindig romlanak az esélyeid, remélem összejön, és nem fogod bánni a tetteid!!!
2012. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem jó kedvemből mentem abortuszra sajnos, és nem azért kellett az abortusz mert nem védekeztünk. Ha bármi pici esélye lett volna annak, hogy a babát méltón tudjam felnevelni, nem hoztam volna meg ezt a döntést. Bárcsak ne kellett volna...
2012. jan. 12. 22:42
 6/19 A kérdező kommentje:
A teherbeesés esélyei romlanak vagy mindez problémát okozhat magában a terhességben is?
2012. jan. 12. 22:43
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a teherbeesésnél romlanak a dolgok, mert ki tudja milyen állapotban a méhed, remélem a várandóság alatt nem lesz baj!
2012. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

az abotusz ha jól sikerült akkor lehet nem sértették meg a méhnyálkahártyát és akkor lesz rá esély....

biztos ront valamit az esélyeken, nem tudhatni.

na meg miért voltak a vetélések? annak is volt oka, hogy miért nem maradtak meg a terhességek. valakinél ezek mindig valami gondot, bajt jeleznek, pl. hormonprobléma, betegség.

vizsgáltasd ki magad. de biztos konzultáltál már a nődokiddal erről és Ő elmagyarázta a dolgokat.

ha egészséges vagy akkor minden lehetséges.


2. voltam.

2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerrel jársz! Esetleg keress fel egy nőgyógyászt babavállalás előtt, ha összejönne a picúr, el tudtok kezdeni progeszteront pótolni, hátha hormonális okok álltak a háttérben.
2012. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze,esély mindig van.Annyival romlik az esélyed,hogy ha teherbe esel is,nem biztos,hogy megmarad a baba.ez annak(lehet) köszönhető,hogy az abortusz miatt mesterségesen tágították a méhszájat.Azt mondják minél többedik terhesség,annál gyengébb a méhszáj.Ilyen szempontól mindegy,hogy megszülted,vagy elment/elvették,a folyamat végett a méhszáj meggyengül.Ám fiatal-és remélem-egészséges vagy,így biztos megérkezik majd a vágyott baba!2 gyerekes anyuka
2012. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!