Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl van az, hogy mondjuk a...

Mitöl van az, hogy mondjuk a nök 50%-a nehezen esik teherbe? Én is közéjük tartozom sajnos nem sikerült most se. Az abortusz meg a24 hetes vetélés közre játszhat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

igen!lehet elzárodott a petevezetőd!!!!!Tudod én már sajna egy pár éve benne vagyok!mindenkinek azt ajánlom akik most kezdenek dokihoz menni hogy ne egyszerü szülész nögyógyászhoz menj!hanem menj meddőségi központba!ott kivizsgálnak normálisan!!!!!!!és csak arra kezelnek ami a problémád!!!!!


Ha az abortusz a vetélés után történt akkor az is közre játszhat mert 50% hogy lehet a babád abortusz után!

2009. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Abortusz után ugyanúgy sikerülhet teherbe esned, mint akkor!!!! Sőt! Azt mondják egy ilyen műtét után, lehet hogy egyből összejön a baba. Nekem decemberben volt missed-ab om, és január végén ismét pozitívat teszteltem!! A 24 hetesen történt vetélés biztos szörnyű volt, annyira sajnálom!
2009. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!