Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok hanyadik hónapban...

Clostysok hanyadik hónapban sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ara lennék kiváncsi hogy a closty elkezdése után hanyadik hónapban sikerült a babátok és előtte mennyi ideig nem jött össze closty nélkül?
2012. jan. 9. 21:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10. válaszoló gratulálok :)
2012. jan. 12. 10:57
 12/20 A kérdező kommentje:
én februárban kezdem el a clostit és remélhetőleg össze fog jönni a baba az első hónapban van egy olyan "belső" érzésem hogy össze fog jönni!
2012. jan. 12. 10:58
 13/20 anonim ***** válasza:
3 évi próbálkozás után az első hónapban összejött a gyógyszerrel!
2012. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
4 és fél év próbálkozás után és 2 hónap closty után még mindig nincs baba :( Valószinüleg nem csak az a baj nálam hogy nincs érett tüszőm. Most következnek a további vizsgálatok.
2012. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hello, én egy vetélés utáni 3 hónap kihagyás, majd fél év sikertelen próbálkozás után a Closty mellé még Bromocriptynt is szedtem, és a 4. kúra után maradtam terhes, ma már 2 éves a csodálatos kisfiam!:) Sok sikert Nektek is!!
2012. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16 hónapja próbálkozunk, előző hónapban kaptam clostyt, most szünet, eddig nem sikerült :(
2012. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A 2. hónapban, és most két hónapos a kisfiam.
2012. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
a 14.-es válaszolóhoz: ne haragudj, de hogy a fenébe lehet, hogy az orvosod 4 évig nem nézte meg, hogy van-e peteérésed?? Ez az egyik alapvizsgálat, amivel még 1 évet sem illik várni... Én, ahogy említettem hogy babát szeretnénk, egyből megnézte UH-n, hogy a ciklusnapnak megfelelőek-e ott bent a dolgok. És ami még felháborít, hogy így felírta Neked a clostyt? Ne haragudj, de ez az orvos nagyon felelőtlen, szerintem fontold meg az orvosváltást... És nem tüneti kezelést kellene alkalmazni (gyógyszerre PÉ-t "csinálni") hanem kideríteni, hogy miért nincs!! Ajánlom, hogy menj el egy jó endokrinológushoz. PCOS és társai igen sanszos, ha nincs PÉ, tehát az egész endokrin rendszert kell átfogóan kivizsgálni, nem csak egy-egy hormont..Bocsi, nem akartam beleszólni, de ilyen eseteket mindig kiakadok...
2012. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!14-es vagyok!Már a harmadik orvosnál járok, ugyhogy váltottam már!(az első helyben volt,a másik 15 km-re, a mostanihoz 80 km-t utazok).Az előzző kettő nem vette komolyan hogy babát szeretnék és nem igazán foglalkozak velem.A mostani már ember számba vesz.A mostani doki csinált először tüszőmérést akkor látta hogy a 13. napon nincs érett tüsző és a nyálkahártya is vékony. Erre kaptam a clostyt.Sajnos a két clostys hónap alatt nem jött össze egy ujabb tüszőmérés.Ugyhogy decemberre pihentettük a dolgot.Majd köv. héten megyek egy ujabb mérésre majd meglátjuk mit mutat.Emellett még gondom van prolakin szintemmel is,az is kezelés alatt van!Egyébként a vérzésem rendszeres és peteérésem is van mert nagyon tudok akkor görcsölni, csak valami mégse jó! Köszönöm a hozzászólásodat! :)
2012. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-esnek:akkor szorítok, reméljük, hogy már jó kezekben vagy! Ha mégsem jönne hamarosan a baba, tényleg menj el egy endokrinológushoz, sajnos saját tapasztalat, hogy a nődokik csak találgatnak.. Ja, 18-as voltam :)
2012. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!