Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok a dokim nem tudja h...

Clostysok a dokim nem tudja h szedtem a gyógyszert és jövőhétem megye4k hozzá, mert baba van akkor ő látni fogja valamiből h clostys vagyok?

Figyelt kérdés
Nem akarom említeni, de ha látja akkor inkább mondom neki!
2010. júl. 14. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő fog kezelni alapvetően meg kell bíznod benne és igen, elmondani neki. Őt kötelezi az orvosi titoktartás egyébként is!
2010. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs probléma megbízom benne az a lényeg h alaki elváltozás van ilyankor vagy azt így ránézésre nem tudja megállapítani, m,ert a helyzet h nem írta fel, csak hozzájutottam...!
2010. júl. 14. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy hogy Clostival vagy anélkül lettél terhes. A baba így is-úgy is ugyanolyan..
2010. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
a clostys babák homlokán a 12. héten megjelenik egy nagy C betű!!
2010. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Bátorság clostyt szedni a doki tudta nélkül:))))
2010. júl. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

'drága' harmadik válaszoló!

Nem azért kérdeztem, mert ennyire hülye vagyok....képzeld Gyógyszerész vagyok és mivel nem egy olyan gyógyszer van, aminek van következménye és kimutatható akár vérből, akár vizeletből ezért megkérdeztem azokat, aki már szedték h tudnak e valami érdemleges válasz adni!

Te egy nagyon rossz indulatú ember lehetsz!

Tudom h nagy bátorság és nem is szedtem volna 3hónapnál tovább..szerencsére elsőre sikerült!

Köszönöm azok válaszát, akik szedték a clostyt és megértik h nem szeretném ha az orvosom tudná h szedtem, mert gáz h nem ő írta fel...!

2010. júl. 15. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok:

ne haragudj, hogy megbántottalak, nem annak szántam.

Nem vagyok rosszindulatú ember.

Csak amikor elolvastam a kérdést, akkor ez jutott eszembe válaszként és jót mosolyogtam közben.

Ennyi.

GONDTALAN, BOLDOG babavárást kívánok én is!

2010. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!