Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok hanyadik hónapban...

Clostysok hanyadik hónapban sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Ara lennék kiváncsi hogy a closty elkezdése után hanyadik hónapban sikerült a babátok és előtte mennyi ideig nem jött össze closty nélkül?
2012. jan. 9. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2 évig nem jött össze, utána clostyval 1 inszem nem sikerült, a 2.-at nem csinálták meg, mert 6 petesejt érett meg, a 3. inszem sikerült, most van egy 2,5 éves kislányunk :)))
2012. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1 év 9 hónap próbálkozás után, az első hónapban sikerült, így most van egy csodás pici 2 hónapos lányunk.
2012. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3 clostys hónapon vagyok túl és nem sikerült:(
2012. jan. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia. Kb. egy év próbálkozás után volt két clostis hónapom, amikor még peteérésem sem volt. Aztán a harmadik hónapban összejöttek az ikrek. A closti elnyújtott hatása... :) Sajnos nem maradtak velünk, úgyhogy most 8 hónappal a vetélés után újra csináltam egy 2 hónapos kúrát, de semmi. Most vagyok a harmadik hónapban, és reménykedem, hogy megint sikerül majd így. :)

Sok sikert és kitartást! :)

2012. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

6 closty-s hónapon vagyok túl, ma reggel + teszteltem!

Már 22 hónapja próbálkoztunk!


Szorítok Neked!

2012. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!mindenkinek gratulálok akinek össze jött a baba, aki pedig még próbálkozik mint én annak sok sikert!

Én februárban fogom el kezdeni a closty első hónapját!nagyon remélem elsőre össze jön!

2012. jan. 10. 09:03
 7/20 anonim ***** válasza:
4 év sikertelenség után 2, clostys hónapban jött össze, mellé Merckformint szedek, most 16 hetes múltam:))
2012. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
10:41 es gratulálok én nagyon bele étem magam abba hogy következő hónapban a closty segítségével össze jön ugy érzem.remélem nem fogok hatalmasat csalódni :(
2012. jan. 10. 11:33
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekünk a 7.hónapban jött össze,nem mindenkinek sikerül elsőre!!!Sajnos!!!
2012. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok úgy néz ki mégis csak sikerült a 3. hónap:)5 hetes vagyok:)

Closty előtt 15 hónapig próbálkoztunk.

2012. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!