Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! Ti mit éreztek...

Clostysok! Ti mit éreztek mensi előtt? Mennyit késik? Mennyi idő után lett baba? Aki babás lett tőle, annak a mensi előtt volt puffadása?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerek az első Clostis hónapban sikerült. Csak annyi tünetem volt (persze ha ezt tünetnek lehet nevezni), hogy állandóan ettem és aludtam volna. Ez volt a menzi előtt pár nappal. Utána jött a cicifájás, hányinger, émelygés. Puffadásra nem emlékszem. Most próbálkozunk a kistesóval, most is Clostit szedtem. Még van egy hetem a nemvártig és nagyon fáj a derekam és a hasam menziszerűen. De azért bizakodom.
2009. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sajnos nekem ez a 3. hónapom, és szerintem most azt érzem nem tudom miért, hogy sikerült.

Lehet ezt lelkileg érezni?

Mikor teherbe estél, hány tüszőt látott a doki uh-n?

Nekem ebben a hónapban volt 2 db domináns.

2009. szept. 30. 07:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel volt egy 19mm, 21mm, 23mm-es. Most pedig a 11. napon volt egy 23mm-es és egy 11mm-es. A 13. napon nézte újra és akkor már a 23mm-es megrepedt a másik pedig nőtt, akkor már 13mm-es volt és azt mondta próbálkozzunk legalább a 15. napig mert még lehet, hogy a 13mm-es is megreped.
2009. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem most az orvos látott a 13. napon 1 db 22 mm-t és 1 db 17 mm-t. remélem sikerül ebben a hónapban!

Érzi ezt egy nő? Most nem a tünetekre gondolok, hanem úgy egyébként?

2009. szept. 30. 08:06
 5/10 A kérdező kommentje:
meg egy kicsit az alhasam ki van dudorodva, mire utalhat?
2009. szept. 30. 08:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, állítólag van aki megérzi. Előző voltam. Majd írd már meg, hogy sikerült-e.
2009. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire utalhat, hogy a hasad ki van dudorodva. Én ilyen tüneteket nem tapasztaltam amikor terhes lettem.
2009. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

meg mindig érzek naponta 1-2-szer olyan buborékszerű dolgokat, mitől lehet?

Óh lehet csak beképzelek már mindent:-(

2009. szept. 30. 08:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez lesz a második hónapom, ami változás volt, hogy mensi előtt barnáztam két napig, ami eddig sosem volt. Hosszú ciklisra kaptam és a 34. napon jött meg tőle és a 16. napon volt az ovum.
2009. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem is mióta szedem mindig barnázással kezdődik, és kitolta 28 napról 31 napra.
2009. szept. 30. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!