Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, h a terhesség...

Létezik olyan, h a terhesség alatt menstruál el nő?

Figyelt kérdés

Ha valaki menstruál az 100%osan jelenti azt h nem terhes v esély van pocaklakóra?

Félreértés ne essék, nem akarok gyereket, de a napokban sok jel terhességre utalt, bár mindig védekeztünk de a párom rámkiabálta h mivan ha az előző pasimtól.. 1 hónapja vagyunk együtt és mindig figyeltem szóval esélytelen de h megnyugtassam megkérdezem itt.. második napja menstruálok

akkor mi a helyzet?

21/L


2012. jan. 9. 13:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
létezik ilyen de azért ez nem átlagos
2012. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem nem vagy állapotos.Azota már volt ahogy írod rendesen menzeszed.Ami a tuneteket illeti sok másra is utalhatnak ilyen tunetek.
2012. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

"bár mindig védekeztünk de a párom rámkiabálta h mivan ha az előző pasimtól.."


"Miért ez nem a bizalmatlanság jele?"


Nem, ez nem a bizalmatlanság jele. Tisztában vagy a fogalmával? Eltekintek a kioktató stílusodtól, ha felfogod hogy ez nem az. Ha tisztában van azzal, hogy tőle nem lehet gyerek, mert mindig védekeztek, akkor nyilván "előzőtől". Csak feltevésnek szánta nyilván, hogy: /mi van ha?/. Teljesen érthető szerintem.

2012. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"rámkiabálta" Gondolom nem szépen, nyugodtan mondta neki, hanem veszekedtek emiatt.

De mindegy, mert szerintem nem terhes, ha rendesen megjött neki.

2012. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nem vagyok terhes ;) orvos is megmondta, a hányás azért van mert elkaptam vmi vírust ami amúgyis átment az egész családon, szerdáig jobban leszek azt mondta

köszi a válaszokat és miattam ne veszekedjetek itt :) értelmetlen :)

2012. jan. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!