Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki menstruál...

Van olyan aki menstruál terhesség alatt? Első, második esteleg harmadik hónapban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen van!

nekem anyósom a 4.hónapig menstruált a kisebbik fiával!

2009. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az első kettőben én is azt hittem...aztán 11hetesen elment a baba. ha vérzel és terhes vagy azonnal menj orvoshoz!
2009. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Az első két hónapban. Az elsőben ugyanolyan volt, mint máskor mindig, viszont kicsit talán gyengébb, a másodikban gyengébb volt és csak 3 napig tartott. Emellett nem voltak tipikus terhességi tüneteim se:)
2009. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

Hogyan és mikor tudtad meg hogy terhes vagy?

2009. febr. 12. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugye megmaradt a baba?
2009. febr. 12. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A babám megmaradt. A nagylányom 13 éves, a pici 5 hónapos. Teljesen egészségesek Az elsővel csak a második hónapban derült ki, hogy jön a pici, mert ahogy írtam akkor már csak gyengébb volt és 3 nap után elmúlt, így orvoshoz mentem.. A picinél meg már rutinos voltam:)) Nálam mindig csak terhesség alatt, az első két hónapban jött ki a számon herpesz. Ja és nem tudtam enni csokit, mert égett tőle a gyomrom. Nálam ezek a tipikus terhességi tünetek:) Az egészben az a legszebb, hogy rajtuk kívül van két fiam is, náluk minden normálisan történt, kivéve a hányingert, mert az náluk se volt:)
2009. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az előző menzim sem volt már az igazi, 2 napig tartott és gyenge volt. Elmentem a dokihoz, mikor elmúlt és azt mondta babát még nem lát, de ha a következő havim kimarad, nagy rá az esély, hogy van ott valaki. Az a havi, amit ő mondott kedden jött, de ma már szinte semmi, pedig nekem 6-7 napig szokott tartani.

Tesztet az elméleti 5. héten csináltam, negativ lett (de olvasom, hogy van olyan, akinek 6-10 hetesen mutatja ki a terhességet).

Terhességi tüneteim vannak, mert már több mint egy hónapja fájdogál a pocim reggel és este, hányinger este 6 óra körül, melleim vagy feszülnek vagy viszketnek, hasam puffadt.

A dokihoz őszintén mondva nem is tudom, hogy elmenjek e, mert még azt gondolja, hogy valami hisztériás nő vagyok. De ha meg tényleg van odabent valaki, nem szeretném, ha baja esne. :-(


Te is hasonló helyzetben vagy, hogy feltetted ezt a kérdést?

2009. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!