Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhesség alatt is...

Ha valaki terhesség alatt is menstruál és menstruáció alatt csinálja a tesztet vagy esetleg 1 nappal utána akkor is kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha a terhesség alatt menstruálsz, akkor nem vagy terhes. A menstruáció/menzesz a petesejt "kilökődése" a szervezetből. van én értettem valamit félre biosz órán?
2011. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van, aki terhesség alatt is menstruál, ami természetesen nem természetes és nem jó.Szóval várnám a válaszokat!!!
2011. máj. 5. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen! Sőt már hamarabb is szerintem! Barátnőmnek is "megjött" (azért maradjunk annyiban,hogy általában ez nem rendes mensi), de neki előtte egy nappal már kimutatta. Aztán másnap jött a vérzés, de kevesebb volt.
2011. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem anyukám először elvetélt. Rá pár hónapra besikerültem én. Az első 4 hónapban rendesen menstruált. Szó szerint rendesen, nem is tűnt fel neki, hogy terhes. Aztán rendellenesen kezdett el hízni, csak a hasa kerekedett. Ebből jött rá, hogy én ott vagyok, és továbbra is megjött neki, csak egyre kevesebb vérrel. Egészséges szép kislány lett belőlem mégis. De ez nem normális, ha barnázás vagy vérzés van, és tudsz róla, hogy babás vagy, akkor azonnal dokihoz kell menni, mielőtt valami baj történik.
2011. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szomszédassznyom a 7.hónapig menstruált,rendesen 28 naponta...
2011. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem normális, éppen ezért nem is ezt kérdeztem! :) Hanem, hogy ha menstruáció alatt csinálom a tesztet, akkor kimutatja e?
2011. máj. 10. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mutatná? Ha terhes vagy, akkor mindig terhes vagy! Reggel, délben, este...
2011. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, kedves első válaszoló. Nem minden úgy alakult, ahogy az a nagykönyvben (esetedben bioszkönyvben) meg van írva. Csak három példa: nagymamám 4 hónapig rendesen (direkt rákérdeztem, élénk piros vérrel, több napig) menstruált. Nagynéném 3 hónapig nem tudta, hogy terhes (menzesz+ negatív tesztek sora), öcsém pedig anyukám menzesze előtti nap fogant, ebből következik, hogy ő is menstruált az első hónapban. Üdv!:)
2013. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!