Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jött össze a...

Mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Mindenféle varázszert,hőmérőzést,ovu tesztet bevetettetek vagy csak úgy próbálkoztatok?
2012. jan. 8. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6,5 év után. Volt egy idő, amikor hőmérőztem, meg minden rezdülésemre azt hittem, baba, hát akkor mindvégig csalódtam. Aztán letettem róla, és akkor spontán módon összejött. Semmiféle trükk bevetése nélkül.
2012. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekünk gyorsan összejött bár az elsöt a termeszetre biztuk. Sajnos 23 hetesen a menybe ment, letelt a hat honap probálkoztunk, de mostmár tudatosan. A második honapban sikerült. Itt viszont néztem a ciklus. hu oldalt. Elötte voltunk mind a ketten kivizsgálásokon a 6 honap alatt.

Drukkolok nektek is, hogy sikerüljön. Probáld meg nem görcsösen akarni.

2012. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!