Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jöhetett össze a baba?

Miért nem jöhetett össze a baba?

Figyelt kérdés
30 napos ciklusok,ovu teszt használata,pozi ovunál eggyütt voltunk(negatív napon nem mondjuk)clostyt szedtem (1 kúrát)de 34.napra megjött.
2011. dec. 28. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek sajnos 1001 oka lehet...Kivizsgáltak már benneteket?Minden oké mindkettőtöknél?Persze lehet,hogy csak véletlen.
2011. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miota probálkoztok? az h most még nemjott ossze az nem azt jelenti h nemis fog oszejonni, nembiztos h van okam, egyszeruen csak varni kell, valakinek sikerul elsore vanakinek egy vagy két évet kell varnia de ismerek olyat is aki mar reg feladta és 20 év várakozás után sikerult neki a baba, 43 évesen...no stress...probalkozzatok és ne azert szeretkezzetek, mert ovu van meg mert baba kell, hanem azért mert szeretitek egymást, és kívánjátok egymást, majd ha nem fogod szamolgatni, akkor fog osszejonni hidd el, majd amikor nemis gondolod.SOk szerencsét...Drukkolok
2011. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pl. az, hogy programszerűek az együttlétek. Nem csak ovukor kell együtt lenni!

Na meg a rágörcsölés.

2011. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van már egy 3 éves kislányunk.Elsőre sikerült.Most végülis még nem régóta próbálkozunk a tesóval csak annyira elszomorodtam megint,hogy negatív lett.Lehet már nem is fogom számolgatni meg semmi mert úgy látszik nekem így nem jön össze!Nagyon sok oka lehet az tuti!Köszi a válaszokat nektek!
2011. dec. 29. 09:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak ovukor vagyunk eggyütt!:-)
2011. dec. 29. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!