Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jött össze a...

Mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Mindenféle varázszert,hőmérőzést,ovu tesztet bevetettetek vagy csak úgy próbálkoztatok?
2012. jan. 8. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első babámnál gyógyszer abbahagyása után 1 hónap szünet, aztán első hónapban sikerült. El sem hittem, amikor a teszt pozitív lett. Most a másodikkal óvszerrel védekeztünk kivéve egy alkalmat és jön a tesó. Úgyhogy én nem panaszkodom...:)
2012. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem vetettem be semmit, mindkettő összejött az első hónapban. Nagyon szerencsésnek érzem magunkat emiatt és szurkolok minden barátunknak, hogy nekik is összejöjjön minél előbb :)
2012. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk mind a kettő az első próbálkozós hónapban, szabályos 29 napos ciklussal, a második megszületéséig azt sem tudtam, mikor van peteérésem, egyáltalán nem éreztem semmit akkortájt, egyáltalán nem vetettünk be semmilyen technikát, csak szerettük egymást és mire felocsúdtunk már szülők voltunk. Mázli, baromi nagy mázli.
2012. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

11 hónap kellett a fogamzásgátló abbahagyása után. Nem volt semmi taktika csak próbálkoztunk és idővel, de sikerült.

most 8 hós a béby :)

2012. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekünk szó szerint elsőre sikerült mindkét bébi!Az első baba előtt nem szedtem semmit, de hogy ne ismétlődjön meg túl korán a terhesség , a két gyerkőc közt fogamzásgátlót szedtem de még így is rögtön sikerült amikor abbahagytam!De ez mindenkinek más!
2012. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ritka szerencsés itt mindenki! :) Nekünk az első 9 hónap alatt jött össze minden segítség nélkül és 2-3 havonta jelentkező mensivel, a második 3 hònap alatt normál ciklussal. Most legutóbb ovutesztet használtam, azzal lettem rögtön terhes.
2012. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Milyen jó nektek :)

Mi majdnem egy éve próbálkozunk,de semmi... :(

Ebből lassan már doki lesz :(

2012. jan. 9. 00:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első baba 4 hónap alatt összejött, de a második csak 17 hónap próbálkozás után.
2012. jan. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
első baba véletlenül, a második meg már 2 éve nem jön. Hőmérőztem egy ideig de már nem foglalkozom vele. Dokihoz a héten megyek.
2012. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi háromnegyed évig próbálkoztunk és sajna nem jött össze. Utána egy kis időre (fél évre) felhagytunk a próbálkozással és elmentünk nyaralni egy hétre, ahol elsőre összejött, tehát már 3-an jöttünk haza :) Nálunk valszeg a stressz miatt nem jött korábban, nagyon ránk fért a pihenés.
2012. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!