Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van, hogy nagyon nehezen...

Miért van, hogy nagyon nehezen akar jönni a baba?

Figyelt kérdés
Mi a párommal újra elkezdtünk a gyerekre koncentrálni habár már a 3. gyerek lenne, de mindketten nagyon szeretnénk! Novemberben volt két + tesztem 16. án, de nem sokra rá elvetéltem az orvos nagy valószínűséggel ezt állapította meg. Az a kérdésem hogy ha az első kettő szinte elsőre összejött akkor most miért nem akarja az igazat? Szeptember közepe óta próbálkozunk és a novemberit nem számítva nem értem, hogy miért nem jön össze?
2011. dec. 28. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szeptember óta nem egészen 3 hónap telt el. Ez kb 3-4 ciklus. Ebből 1-szer megfogant. Az azért nem olyan rossz arány.


Lehet a stressztől sem sikerül. Az nagyon sokat számít. És ez a férfira is vonatkozik.


De ez még nem jelenti azt, hogy komolyabb baj van. Akkor jön, amikor jönnie kell. Ha nem sikerült gondolj arra, hogy annak oka van, lehet nem lenne egészséges az utód, hiszen a természet sok mindenre ügyel.

2011. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem rossz arány!

Mi 3 éve küzdünk, ebből 2x voltam terhes, egyszer sem szültem... :(((

Az utolsó vetélésem is több mint másfél éve volt, úgyhogy én sem értem miért nem akar összejönni...

2011. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem 6.5 év után jött össze. Szerintem sem telt el sok idő a próbálkozás kezdete óta.
2011. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nagyon nehéztől messze vagy. 2 hónap alatt teherbe estél, csak sajnos nem maradt meg. Kitartás neked biztos hamarosan összejön, mivel már van két kicsid. Egy év után szokták mondani, hogy valami gond lehet.
2011. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van kettő, szinte azonnal jöttek, a harmadikra 7 hónapot vártunk, de ez alatt nekem is volt egy spontán vetélésem. Tegnap teszteltem halványat, még nem merem beleélni magam én sem.
2011. dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 4 év alatt egyszer tudtam halvány + tesztet produkálni másnap meg is jött ez több mint 1 éve volt!Szóval ez egy jó kérdés h miért nem akar jönni.Talán túlságosan türelmetlen vagy??
2011. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyre vizsgáltak?

Nekem az okozta a problémát (vetéléseket)

2011. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!