Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba így nehezen jöhet össze?

Baba így nehezen jöhet össze?

Figyelt kérdés
A menstruácíóm már a 2. hónapja késik.9hónapja nem szedek fogamzásgátlót.Babát szeretnénk.Most váltottam nőgyógyászt.Megvuzsgált,UH-t is csinált.Mindent rendben találtak nálam.Nincsen cisztám.Az orvosom azt tanácsolta,hogy kezzdjek el hőmérőzni és mikor már van eredményem akkor azzal menjek vissza(3hónap).El vagyok keseredve,mert aug.ban menstruáltam utoljára.Lehet,hogy nincs peteérésem azért maradt ki már másodszorra?
2011. okt. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi képpen ne keseredj el! Én is a doki tanácsára kezdtem el hőgörbét vezetni 5 hónapja, és előző héten mentem hozzá, és tényleg tudott belőle következtetéseket levonni. Nekem nincs ilyen gondom, mint Neked, de hidd el, minél előbb kiderül, hogy mi a baj, annál hamarabb tudnak segíteni! Mindenen segítenek!
2011. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Azt nem értem,hogy miért nem jön meg 2hónapja.És pont akkor amikor elkezdtünk a babaprojektet.Eddig volt tojásfehérjés nyákom is,de mióta nem jött meg azóta csak folyamatossal van átlátszó folyásom.
2011. okt. 18. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!