Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshettem? Léci fontos

Így teherbe eshettem? Léci fontos

Figyelt kérdés
A barátommal 8 napja vltam együtt. Elősször előjáték volt, majd "betette" , de nem csináltuk a dolgot! Azt szeretném kérdezni hogy ettől teherbe eshettem? Mert félek ..például előváladéktól , vagy olyan kevés idő alatt nem valószinű? Azóta fáj a hasam néha.:(
2012. jan. 8. 02:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A legelsőnek.Így név nélkül nehéz megítélni.
2012. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De erre nagy esély van ? Hiszen nem csináltuk a dolgot, csak betette. Attól is teherbe eshetek? Na ne , most már nagyon félek..
2012. jan. 8. 14:57
 13/26 anonim ***** válasza:

Igen, onnan kezdve, hogy betette neked, van esély. Nem ijesztgetni akarunk, csak közöljük a tényállást.

Az esély nem egyenlő a gyerekkel, nem azt jelenti, hogy most tuti terhes vagy, de lehet hogy igen. Az esethez számítva 14. napon tesztelj egyet!

2012. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
:( ÁÁ ..Köszönöm amúgy ,hogy segítetek de aki megszakitással sexel azzal mi van ? Ő is ennyit kockáztat vagy mi ? baszus, ennyitől már csak nem leszek terhes...
2012. jan. 8. 15:07
 15/26 anonim ***** válasza:
A megszakítással szexelők közül 35% egy éven belül összehozza a gyereket. 100 párból 35. Innen a sok abortusz. Igen, ők ennyit kockáztatnak. Remélem, te nem akarsz.
2012. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok! Ezért is volt csak annyi hogy betette, én meg mondtam hogy ne .. És ennyi volt. Baszus komolyan teherbe eshetek enyitől??
2012. jan. 8. 15:10
 17/26 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, de IGEN, teherbe eshetsz. Hány éves vagy?
2012. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Most fognak pofázni hogy ugy kell nekem fiatal vagyok. Pedig észnél voltam , hisz mondtam is hogy inkább ne csináljuk a dolgot. Figyelj, ha ennyitől teherbe estem én kinyírom magam így is elég nehéz az életem..
2012. jan. 8. 15:15
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem kell túldrámázni. Senkinek sem könnyű. Reméld, hogy nem vagy terhes.

Nézd meg ezt, hozzá mit szólsz? Érdemes végigolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Szegény :( Neki sem lehet könnyű, de ők csinálták, elment a pasi meg minden.Nagyobb volt az esély.. De mi nem is csináltuk és ez igy annyira hihetetlen lenne...Mert régebben is hallotam hogy a megszakításos módszer is 35% , mint irtad. Akkor ez még lehet annyi sem.
2012. jan. 8. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!