Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov21. jött meg,26múlt el....

Nov21. jött meg,26múlt el. Szerintetek már teherbe eshettem ennyi idő alatt? Mert a tünetek azt mutatják.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
teherbe eshettél, de szerintem ennek a tüneteit még nem észlelheted
2011. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!bár úgy lenne!
2011. dec. 3. 22:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja,már 25-26. is együtt voltunk védekezés nélkül.
2011. dec. 3. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. :) A ciklusod szerint még csak középidődben vagy, tehát mostanában van/lesz peteérésed, most kéne összebújni.

Ha mondjuk mégis korábban volt, akkor sem érezheted még tünetét, mert a beágyazódás kb. a fogantatást követő 7-10 napban történik meg, és csak azután lehet érezni.

2011. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
alhasi fájások vannak,meg szúrások.akkor ez most mi?mert ilyen még nem történt velem.köszi a választ
2011. dec. 3. 22:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostanában lehet ovulációd. Most kéne akciózni.
2011. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké,rajta leszünk!
2011. dec. 3. 22:58
 8/11 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Igen az alhasi fájások és terhességet mutató jelek pusztán az ovulációt mutatják. Biztosan eddig is éreztél valamit közülük, csak nem fordítottál rá nagy hangsúlyt és nem vetted észre. Remélem azért most már, hogy tudod mikor kell csinálni, összejön.
2011. dec. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 várakozás válasza:

Azért azt se felejtsük el, h sokan vannak, akik terhesen is menstruálnak.

Többek között én is úgy születtem, h édesanyámnak megjött, pedig már várandós volt velem.

Ezek után én is így jártam a méhen kívüli terhességemnél.

És tudok olyanról is, aki végig menstruálta a terhességét!!!!

De a legegyszerűbb tényleg az, ha vesz az ember egy tesztet, mert az nem hazudik (csak ne a legolcsóbbat vedd, mert olcsó húsnak tényleg híg a leve)

2011. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha most tesztelek,kimutatja?
2011. dec. 4. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!