Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshettem? Léci fontos

Így teherbe eshettem? Léci fontos

Figyelt kérdés
A barátommal 8 napja vltam együtt. Elősször előjáték volt, majd "betette" , de nem csináltuk a dolgot! Azt szeretném kérdezni hogy ettől teherbe eshettem? Mert félek ..például előváladéktól , vagy olyan kevés idő alatt nem valószinű? Azóta fáj a hasam néha.:(
2012. jan. 8. 02:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes. De ha ennyire h.lye vagy hogy ennyit se tudsz mit baromkodtok a pasiddal? Ha nem kell gyerek akkor meg pláne? Bioszra jártál, vagy te is csak úgy végezted el az általánost, hogy 4 első 4 második? Akkor megértelek. De remélem nem vagy az, mert az ilyen mellett mi lenne szerencsétlen gyerekből, még ha meg is érdemelnéd akkor is.
2012. jan. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Persze, hogy lehetsz! Ha meg tényleg terhes leszel, ez lesz a tanulópénzed, hogy majd legközelebb jobban figyelj oda! Csinálj egy tesztet! Amúgy lehet, hogy esetleg az idegesség miatt fáj a hasad, mert gondolom egész nap ezen agyalsz:D
2012. jan. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye, hogy ettől teherbe esel, de előfordulhat, vegyél egy tesztet ha nem jön meg időben és megtudod...
2012. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Remélem, nem vagy terhes. Viszont azt tanácsolom, ülj szépen az iskolapadba és addig ne jusson eszedbe szexelni, amíg nem tanulsz meg legalább alapfokon helyesen írni.
2012. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
nagyon kevés az esélye, szinte semmi. Megnyugodhatól!!! Én hónapok óta megszakítással szexelünk a barátommal és mégsem vagyok terhes. De ha tesztelsz akkor ird meg hogy mi let.
2012. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Látom itt nagyokos kis tinik osztogatják a jótanácsokat, hogy nyugodtam dudjatok csak megszakításos múdszerrel, nem lesz baj. Aztán egyszer becsúszik. Kicsi az esélye, de mi van akkor ha akármelyikőtök lesz az az egy a 100-ból, aki a statisztikai mennyiséget adja? Akkor is így fogjátok osztogatni a jótanácsokat?

Kérdező: igen, lehetsz terhes az előváladéktól is, még akkor is, ha csak épp bedugta és kivette. Kb. 6 nap múlva tesztelj!

2012. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Én nem azt mondtam hogy nyugodtan hanem hogy nyugodjon meg már megtörtént nen tud vele mit csinálni max majd legközelebb odafigyel a részletekre id!!!Nem ugyanaz a kető. Én nem azt írtam hogy 100% hogy nem az hanem hogy szerintem nem az mert anyira kevés az esélye. Szerintem a kérdező nem a lecseszésekre kíváncsi.
2012. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
És még azt is hozzáteszem hogyha nekem besikerűlne a százbòl akkor örülnék neki és ami a legfontosabb hogy megtartanám.
2012. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
annak az illetőnek aki nagyon szeret kemény véleményeket osztogatni.Nem gondolod,hogy nagyon kemény vagy?Épp elég büntetés neki a bizonytalanság.
2012. jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Kedves hepy te most kinek szántad a komidat? 11:53 vagy a 11:35 12:05 nek?
2012. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!