Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

December 29.-én múlt el a menzeszem. Január 1-én voltunk együtt a párommal. Nem védekeztünk.

A ciklus.hu azt mondja,hogy nagy eséllyel lány lesz. Nem túl távoli ez a peteéréshez?


2012. jan. 3. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És mikor jött meg? Mert ha mondjuk december 21-én, akkor már a ciklusod 11. napján voltatok együtt, ami jó is lehet.


Soha nem azt nézd, mikor múlt el, a ciklus első napja mindig az a nap, amikor megjön.

2012. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
26.-án jött meg.
2012. jan. 3. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
és csak 3 napos volt? nem lehet hogy tényleg kellene tesztet csinalni? nagyon rövid idöszak az terhesség gyanuja fenáll
2012. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindig 3-5 nap a menzeszem.Orvos szerint ritka,de normális.
2012. jan. 3. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:

hat ez eleg erdekes....

vmelyik honapban baratnom irt ki egy kerdest hogy 5.-en megjott neki es 16-an meg tortent ami tortent....

o total le lett ugatva hogy az meg korai es mire ovuja lesz addigra a kiskatonak elhalnak.....

mi meg nem probalkozunk de nem is nagyon vedekezunk,igy most en is lehet hogy tesztelni fogok,de itt olvasni is kar nem hogy kerdest kiirni mert ahany no annyi fele valasz...

Kedves Kerdezo szurkolok hogy baba legyen!

2012. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. mi is így vagyunk ha igen akkor örülünk ha nem úgy is jó. De nagyon szeretnénk még egy kislányt. Mivel a ciklus.hu ezt mutatta gondoltam rákérdezek itt a rutinosok között.:)
2012. jan. 3. 15:49
 7/11 anonim ***** válasza:
De elég korai. Legalábbis 28 napos ciklussal számolva 9-e környékén várható az ovulációd, szóval azért az elég távoli.
2012. jan. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt az érzésem. Köszi!!
2012. jan. 3. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

na de honnan tudom hogy pont 14. nap az ovu?

mi van ha 13 vagy epp 15??


de igy hogy 26.an kezdted a ciklust az elseje tenyleg korai

mondjak hogy ciklus elott/utan 2nap meg "vedett" az ember....

2012. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom, hogy a ciklus.hu jóslásának nem nagyon szabad hinni. Azt kellene kiderítened kedves kérdező, hogy nagyjából mikor szokott ovud lenni (ovu teszt, hőmérőzés pl.). Ha kislányt akartok, akkor a várható ovu előtt 1-2 nappal érdemes együtt lenni, állítólag ilyenkor nagyobb az esély lányra (nekem 2x bejött ;-))).

Ha 26-n indult a ciklusod, és normál 28 napos, és a nagy többséghez tartozol, akinek nagyjából középidőben van ovuja (vagyis a ciklusa 11-16 napja valamelyikén), akkor az elsejei együttlétben még nem érdemes reménykedni.

2012. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!