Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Június-júliusban kezdjük a...

Június-júliusban kezdjük a babaprojit, most elkezdhetek már folsavat enni?

Figyelt kérdés
Vagy folsav kevés, valami mást kéne?
2009. máj. 23. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
folsavat mindenképp és centrum maternát, vagy valami terhes vitamint, hogy jól fel legyenek töltve a vitaminraktáraid mire megfogan a baba. sok szerencsét!!!
2009. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Folsavat mindenképpen szedj + Magne B6-ot a nyugodt napokért, mert az stressz ellen is kiváló! Na és persze az életmódra figyelés, sok folyadék, sok gyümölcs, sok alvás, no kávé, bla-bla-bla!:)


Nagyon szép nyarat és sok sikert!

2009. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, mindenre nagyon figyelek!
2009. máj. 23. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A no kávéhoz annyit, hogy ha 90-es a vérnyomása max.akkor miért ne? Nekem előírta a doki a kávézást.
2009. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is alacsony a vérnyomásom, de csak 3in1-ben iszom, mert a rendes kávét nem nagyon bírja a gyomrom. Arra nem tudtok valami okosat, hogyha soka asavam, akkor mit kezdjek vele, mert ha tehere esek, akor ez csak fokozódik gondolom!
2009. máj. 23. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál lúgos vizet! Nagyon jó! www.furedilugos.hu
2009. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg élj ugy ahogy eddig csak egyél több gyümölcsöt ugyis szezonja van a jó vitamindúsoknak. más nem kell. ha terhes leszel elég akkor elkezdeni a tablettákat.
2009. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!