Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg terhes vagyok,...

Ha esetleg terhes vagyok, elkezdhetek sportolni?

Figyelt kérdés
Hétvégén kellett volna megjönnie, tegnap még negatívat teszteltem, és pénteken fogok új tesztet csinálni. Tehát nem tudom, terhes vagyok-e. Közben holnap délelőtt mennék tornázni, amit kb. 10 éve nem csináltam. Ártok egy 1,5 tornázással a babának, ha esetleg terhes vagyok?
2008. jún. 3. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ártani a szerncsésebb esetben nem ártasz de megterheled. az első pár héten a legérzékenyebb ilyenkor, főleg ha előtte nem mozogtál, nem érdemes kockáztatni!

Ha minden rendeben és a dokid is rábólintott akkor nyugodtan, de nagyon óvatosan tornázz és semmi hasazás! görcs esetén azonnal abba kell hagyni!

2008. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem bólintott rá a dokim, hiszen még nem is jártam nála... Amíg nem tesztelek pozitívat, addig nem akarok orvoshoz menni.


Más vélemény ?

2008. jún. 3. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem tornáztál, akkor azt nem most kellene elkezdeni. Megerőltető lehet, és az nem biztos, hogy jó. Szerintem várd meg a teszt eredményét. Terhesen is csak olyan mozgást ajánlanak, amit addig rendszeresen csinált a kismama, tehát hozzá van szokva a szervezete. És semmi ugrálás, hasprés, ilyesmi. Remélem segítettem :)

15 hetes kismami

2008. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor úgy nem ártok, ha elmegyek tornázni, de a hasazós gyakorlatokat kihegyom?
2008. jún. 3. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig bírtál várni 10 évet,akkor ez az 1 hét már semmi,amíg kiderülnek a dolgok,és orvostól megkérdezheted mizu!

Nem is értem ezt a kérdést..

minuszolhatsz nyugodtan

2008. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!