Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem vagyok várandós,...

Még nem vagyok várandós, próbálkozunk ezerrel. Elkezdhetek fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
Nem okoz gondot egy esetleges diéta, nem rontja a teherbeesési esélyeimet? Pl. a 90 napos szétválasztós diéta.
2009. ápr. 28. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a legideálisabb időszak a diétára. Akinek érzékenyebb a szervezete a testsúlycsökkenésre, annak pl. a menstruációja is kimarad ( és nem azért mert terhes) így tartalékol a szervezete energiát.
2009. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem elkellene döntened h csinos akarsz lenni vagy egészséges és várandós!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan diétázhatsz, én munkahelyi stressz miatti fogyás, napi egy -két étkezés mellett estem teherbe. :)Csak szedj magzatvédő vitamint, táplálkozz egészségesen, egyél mindent csak kevesebbet.

(Csak komoly anorexia esetén hallottam mensturáció kimaradásáról.)

2009. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 90 napost nyugodtan elkezdheted, hiszen abban eszel elég gyümölcsöt és zöldséget is. Elég változatos étrendű az a kúra.

Mi már egy éve várjuk a bébit, de sajna nem jött. Így én is úgy határoztam, hogy akkor egy kicsit lefogyok, hátha az segít. Most léptem a 3. hónapba a kúrában és a mensimmel minden rendben (sajnos mindig megjött).

2009. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából itt már nem a csinosságról van szó, hanem a közérzetemről. Nem tudom igazán élvezni az együttléteinket, mert folyton arra gondolok közben, hogy nem vagyok kívánatos, ugyanis az elmúlt időszakban elég sokat híztam. Nem vagyok most sem kövér, épp csak nagy. A tegnapi együttlétünkkor gondoltam azt, hogy ez így baromira nem jó, mert az jutott eszembe, hogy már nem akarok próbálkozni, mert szégyenlem a testem. De nem merek elkezdeni diétázni, nehogy valami hiányozzon, amire szüksége van a picinek :(


Egyébként a 90 naposat egyszer végigcsináltam, nem maradt ki egyszer sem a mensi. Pont azért gondoltam erre, mert elég könnyen tudtam követni. Persze valami könnyítést bele kellene csempészni...

2009. ápr. 28. 13:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Az Elevites időszakom kezdete óta (3 hónap) híztam 6 kg-ot :(
2009. ápr. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!