Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e fogyókúrázni ha...

Lehet-e fogyókúrázni ha kisbabát szeretnénk? Már próbálkozunk egy ideje, de közbe jó lenne fogyni is egy kicsit. Csökkenti a teherbeesés esélyét, ha diétázom?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagy súlyfelesleged van,akkor éppenhogy segítene a fogamzásban. Persze nem atkins , norbi meg 90 napos kreálmányok, hanem ésszel történő fogyokúráról beszélek..
2008. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha úgy fogyókúrázol,hogy nem koplalsz hanem egészségesen étkezel és mellette még mozogsz is akkor igen,sőt még segít is ,hogy összejöjjön a baba.

Nekem így járt az egyik ismerősöm. :)

Sok sikert!

2008. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is babát szeretnék és egy kicsi súlyfölöslegem van. Amióta fogyóni próbálok felszedtem 3 kilót az Elevittől. Állítólag, ha ledob az ember pár kilót termékenyebb!! Hajrá!!!!
2008. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok. Arra már én is gondoltam, hogy az Elevittől is hízhattam egy kicsit. Meg attól, hogy kevesebbet mozogtam, mert úgy voltam vele, hogyha terhes leszek akkor úgyis hízni fogok, akkor meg minek a fogyókúra. De mostmár muszáj valamit tenni, mert ha így haladok lassan gurulni fogok.
2008. máj. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!