Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem mindezek...

Teherbe eshettem mindezek ellenére?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, az utolso havim november 27.én kezdödött, a ciklusom ált.32 nap, az ovulácio dec.15 re tehetö,december 23.án együtt voltunk a párommal, fogamzásgátló kúpot használtunk, de kb 1 borsonyi nagyságú darab kicsuszott (sajnos csak utolag vettük észre), most több mint 1 hete késik!
2012. jan. 3. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, a teszt szempontjából hiába. Ha most tesztelnél negatívat, az nem tuti negatív lenne. Majd ha eltelik 14 nap, akkor lesz valós az eredmény.
2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Esély mindig van babára.De ha 15.-én volt peteérésed és 23.-án voltatok együtt akkor valóban kicsi az esélye,de nem lehetetlen.Csinálj tesztet reggeli első vizeletből.Ha negatív akkor menj el dokihoz,lehet hormon probléma is.Ha meg pozitív akkor meg nyílván azért kell dokihoz menni.

De ha megfogadsz egy jó tanácsot,ha nem akarsz még babát akkor ne ilyenekkel védekezzetek.

2012. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megjött hála Istennek!! :)
2012. jan. 5. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!