Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja 2csíkos az ovulációs...

5 napja 2csíkos az ovulációs tesztem! 1 napig volt nagyon erős mind a 2 de a többi napon is elég erősen látszik a második csík! Ez normális? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Akinek ilyenje volt annak sikerült teherbe esnie?Honnan tudta hogy mikor van peteérése?A méhszáj is elég jól nyitva van napok óta!Nem értem,mert elvileg csak az ovuláció napján van nyitva nem?
2012. jan. 1. 11:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!De akkor már most kezdjem el mérni szerintetek vagy a következő ciklustól?
2012. jan. 1. 14:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Sztem igen.minden nap ugyanabban az időben.reggel ebredeskor és ne kellj ki az ágyból előtte.
2012. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem màr kezd reggel. Nem lesz teljes a ciklusod, de minèl hamarabb, annàl jobb.


Jó tanàcs mèg: tilos felkelni is, hüvelyben, analóg mèrővel, 10 percig.


Hànyadik napon jàrsz ma?

2012. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!