Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja 2csíkos az ovulációs...

5 napja 2csíkos az ovulációs tesztem! 1 napig volt nagyon erős mind a 2 de a többi napon is elég erősen látszik a második csík! Ez normális? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Akinek ilyenje volt annak sikerült teherbe esnie?Honnan tudta hogy mikor van peteérése?A méhszáj is elég jól nyitva van napok óta!Nem értem,mert elvileg csak az ovuláció napján van nyitva nem?
2012. jan. 1. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Normális. Pozitívnak ebben az esetben az a teszt számít, amelyiknél az írod, hogy nagyon-nagyon erős volt. A többi azt jelzi, hogy folyamatosan termelődik, nő a szintje a szervezetedben, aztán meg azt, hogy ürül.
2012. jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem kellene már hogy jobban halványodjon???3napja volt a legerősebb és azóta is elég erős a 2csík,de halványabb mint a felső!
2012. jan. 1. 12:24
 3/13 anonim ***** válasza:
hőt nem vezetsz?Nekem már egy hete pozitív.A hőmből kiderült hogy nem volt peteérésem.
2012. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt nem,mert mindíg elfelejtem valamiért!!!!:(
2012. jan. 1. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki a hődből, hogy nem volt peteèrès?
2012. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt tőlem kérdezed???Mert én azt írtam hogy nem hőmérőzök!!!
2012. jan. 1. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogy nem ment fel a hőm sajnos.De az lh tesztem erős már egy hete.
2012. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,szerintem kezzd el mérni a hődet az ovuteszt mellett.Abból jobban tudod követni az eseményeket:) 3.vagyok.
2012. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, a 3. vàlaszolòtòl kèrdeztem, kívàncsisàgból. De akkor ez elvileg nem azt jelenti, hogy volt èrett petèd, csak nem repedt meg?


Kèrdező, vezess görbêt! Eleinte èn sem akartam, 3-4 hónap volt, mire ràvettem magam, de màr nagyon örülök neki!

Tènyleg sok dolgot mutat, ès màr àttértem a hüvelyi mèrèste, ami sokkal kènyelmesebb is, mint szàjban. Próbàld ki!

2012. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű nem repedt meg.Az ovutesztjeim pozik minden nap.Így valószínű nem fog megjönni sem.Kedves kérdező ha elkezded mérni a hőd(hüvelyben mérd) 3 havi mérésből kb ki tudod tapasztalni a tested is.És fogod látni,hogy mikor repedt meg a tüsződ.www.ciklus.hu itt mindent tudsz vezeni,még a diagrammodat is.
2012. jan. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!