Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy a ciklus...

Normális, hogy a ciklus bármely napján van 2. csík az ovuteszten? Ha igen, akkor hogy lehet használni jóstesztként?

Figyelt kérdés
13.-án volt PÉ-m,ez tuti,de még ma is van 2. csík az ovun.Igaz,nagyon halovány,de jól látható.Jóstesztként hogy használhatom?Köszi a válaszokat.
2009. júl. 17. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt csak 2 csík esetén pozitív,még pedig abban az esetben,ha a teszt csík ugyanolyan,vagy erősebben jelenik meg,mint a kontroll csík.A halvány teszt csík negatívot jelent,ovu tesztnél nincsen halvány pozitív.A tesztet legjobb mindig ugyanabban az időben elvégezni,előtte már 2 órával kerülni a folyadékot(legalábbis csökkenteni),mert az befolyásolja,felhígítja a vizeletben a hormont és "nem szabad"az első reggeli vizeletet használni.
2009. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt tudom én is,a kérdésem az,hogy az ovutesztnél soha nincs olyan negatív,hogy ne látszódjon a 2. vonal?Mert nekem most,4 nappal pé után is halványan,de jól látszik.Használni szeretném jóstesztként,de ha mindig ott a 2. vonal,akkor hogyan használhatom jóstesztként?Ezt szeretném tudni,hisz nekem most is látszik 2. csík,el fog ez múlni a ciklus valamelyik napján,vagy mindig ott van?A jóstesztelés miatt kérdezem.
2009. júl. 17. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Láttam már kiírtad újból a kérdésedet.(1.vagyok) [link] az én diagramom.11.-én lett volna elméletileg ovum,de a ciklus.hu rendesen tévedett.Valami lehet nem jól működik nálam:(Lényeg:Néztem,hogy kb mikor vagyok termékeny és kíváncsiságból csináltam egy tesztet,ami "halványan",de két csíkos lett,tehát negatív.Egy napot kihagytam,következő napon pozitív és utána is erősen 2 csíkom volt,viszont utána való napon negatív lett a teszt,egyáltalán nem volt rajta semmi.Úgy olvastam(talán itt),hogy a nem várt napján végzett első vizeletből kell elvégezni a tesztet,mint a terhességit és,ha 2 erős csík van rajta,akkor pozitív,terhességet jelez.Bocs,ha elsőre elkapkodtam a válaszadást,remélem azért valamit segítettem!
2009. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia,sajnos nem nyitja meg a diagrammodat.Közben utánanéztem a neten,és azt találtam,hogy az lh egész ciklusban ott van,csak kevés,tehát mindig lesz 2. vonal 90%,ha baba van,akkor pedig erősödnie kell.Linkeld újra a görbédet,az enyém ez:

[link]


Ez az első ovus hónapom,de ahogy elnézem,nekem jókor lett pozi,jelezte a pé-t.De a ciklus.hu nekem se jó helyre húzta sajna:(

2009. júl. 17. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs,ez lemaradt:Minden nőnek a szervezetében megtalálható az LH hormon az egész ciklus során. Bizonyos személyeknél ez a mennyiség esetenként olyan sok lehet, hogy egy adott tesztmárkával már kimutatható. Az LH mennyisége ciklusról-ciklusra is változhat, így lehet, hogy az egyik ciklusban van halvány csíkod az LH-n a ciklus második felében, egy másik ciklusban pedig hófehér a teszt. Azért kell a jóstesztet több napon keresztül csinálni, hogy a hCG mennyiségi változását észrevedd és ki tudd zárni, hogy csupán a mindig jelenlevő LH-t láttad.
2009. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy helyen olvastunk utána a dolgoknak:)Sok sikert a babásodáshoz!
2009. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is:)
2009. júl. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!