Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hónap sikertelen próbálko...

Hány hónap sikertelen próbálkozás után fordultatok meddőségi központhoz? Mennyi idősek voltatok akkor? (párotok kora is érdekel)

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hónap sikertelenség után egy belső hangtól vezérelve elküldtem a férjemet andrológiára, spermavizsgálatra Én akkor 29, a férjem 33 éves volt. Valahol belül éreztem, hogy valami nem stimmel. Ki is derült, hogy baj van, azonnal küldtek minket a meddőségibe. Végül másfél év küzdelem után a 3. lombikprogram sikerült.
2011. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk is ez volt az 5 hónap és én is 33 éves vagyok. Most gondoltam arra, hogy nem várom ki az ajánlott 1 évet.
2011. dec. 29. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

29 évesek voltunk. Én 4 hnap múlva mentem nődokihoz, amikor kiderült a problémámnak köze van, hogy nem jön a baba. PCOS-emet, pajzsmirigy problémámat (akkor derült ki) rendztem, végül 1 év múlva mentünk kivizsgálásra. De nem ugrottunk mindenbe rögtön bele.

eltelt majd 3,5 év a babatervezéstől és most sikerültek a a babók lombikkal. (közben minog újabb problémák derültek ki, elég sok mindenen mentünk keresztül)

2011. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!