Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermekáldás tanácsok?

Gyermekáldás tanácsok?

Figyelt kérdés

jövőre terveznénk még egy babót olyan április körül

Az jo ha pontosan vezetem mikor van pontosan meg, és mikor vagyunk együtt?

3 hónappal a teherbeesés előtt elég elkezdeni vitamint szedni?

mensi után 10-15 nap közt van peteérés igaz?


Az előző babám fogamzásgátló szer mellett maradt meg, ezért nem tudom.

Már annyira várom hogy nekiálljunk a babónak hogy tülkön ülök már!


2011. dec. 21. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyet írj szerintem, hogy mikor volt mensid, a többire ennyire ne görcsölj rá. Amikor termékeny vagy, akkor jobban kívánod a párod, szóval az együttlétek vezetését hanyagolnám. A terhes vitaminokról nincs nagy véleményem... Ha akarod szedd, ha akarod ne, ahogy érzed. Sok sikert!
2011. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia,jo hogy vezeted a ciklusod,és ha gondolod már mostantol szedhetsz vitamint DE nekem azt mondta a dokim hogy nem muszáj vitamint enni ha változatosan étkezem.Ha minden rendbe is van azért én a helyedben elmennék a nogyogyászhoz egy elo vizygalatra.Nagyon szorítok hogy sikeruljon:)
2011. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ajánlom a ciklus.hu-t! Ott tudod vezetni a mensidet, az együttléteket, nyákot mindent.

Elég 1 hónappal előtte elkezdeni a vitamint (én Femibiont szedtem).

Előtte azért menj el nőgyógyászati vizsgálatra!

Sok sikert!

:)

2011. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm elmegyek dokihoz január elsö hetébe mindenképp csak nem irtam azt ki :D az oldalt meg felirtam és vezetni fogom:D
2011. dec. 21. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a "tülkön ülök" aranyos :) Tűkön ülök, így mondják.

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy ne gerjedj rá ennyire a témára, sokaknak pont azért nem jön össze, mert görcsösen akarják. Csak legyetek együtt, és ha jönni akar a baba, jönni fog, számolgatás nélkül is. Ne azért legyetek együtt, mert most épp peteérésed van, és feltétlenül össze kell hozni egy babát.

2011. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire alapos akarsz lenne, megértelek. Miért is ne? Én is így csináltam. Elmentem dokihoz, kikértem a tanácsát. Tabi abbahagyva, három hónap várakozás, és közben terhesvitamin szedés, folsav, stb.. (muszáj volt, hiányaim vannak, és pajzsmirigy, stb...), palástfű tea minden nap egy csészével, majd két hónappal előtte hőmérőzés, reggel, mindig ugyanakkor, nyugalomban. Ciklus.hu tagja lettem, mértem, számoltam, (nem, nem voltam rágörcsölve, csak volt rá időm, és kedvem) majd pár szép alkalom a férjemmel, és a ciklus 27. napján már kétcsíkos volt a kezemben. Máig örülök, hogy így rákészültem, lazán és jókedvűen, nem idegeltem miatta, rögtön sikerült, most 5 hetes a drágám, és szuszog a kiságyban. Sok sikert nektek is!!!
2011. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

legszebb dolog amikor meglátod a tigris csíkot.....

istenem jövőre ilyenkor már terhes leszek nagyon remélem(és remélem nem kell éveket próbálkoznunk)(vagy már nem mert karácsonyi gyerek lesz.

a lánykám addigra igazi kis hölgyike lesz 2,5 éves:D :D

2011. dec. 21. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ajánlom a ciklus.hu -t, mindenképpen írd, hogy mikor jön meg a mensid, esetleg csinálj ovutesztet is, hogy tudd, mikor kell igazán együtt lenni apával.
2011. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, és szedj folsavat, vagy terhesvitamint már előtte.
2011. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!