Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján lehet h pocaklakó...

F_Erika kérdése:

Ezek alapján lehet h pocaklakó van a háttérben?

Figyelt kérdés

Egy hónapja nem szedem a fogamzásgátlót, a párommal azóta is folyamatosan, minden védekezés nélkül együtt vagyunk. Nem is vigyázunk, szeretnénk is ha teherbe esnék...

Kb. 2 - 2,5 hete fura kis fájdalmakat, szúrásokat érzek a hasamban, sokszor fel vagyok puffadva, szélgörcseim vannak, de a melleim nem tűnnek sokkal nagyobbnak, és érzékenyebbek sem sokkal lettek, mint eddig.

Van h elkap egy rosszul lét, de nem számottevő, viszont ingerlékeny vagyok, és nagyon ingadozó a kedvem... Bármin sírva fakadok egy pillanat alatt, pedig ezelőtt sosem voltam ilyen. Sokszor fáj a derekam is. az utóbbi pár alkalommal szex közben véreztem.

A menzeszemnek kb 1 hét múlva kellene megjönnie, addig gondolom ne csináljak tesztet.


2011. nov. 19. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szorítok neked,hogy baba legyen,de szerintem nem valószínű,így rögtön a gyógyszer után.Lehet épp most tisztul a szervezeted,termelődnek szabadon a hormonok és attól is lehet.
2011. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szorítok hogy baba legyen,de szerintem is talan a hormonok egyedul kezdenek mozgolodni.
2011. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korai lenne tüneteket érezni. A hányinger nálam pl a 7 héten jelentkezett, a szélgörcsök is, a melleim is utána kezdtek el nőni.

Az ingerlékenység mértéke lehet csak azért feltűnő, mert figyeled magad.

2011. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, de már tárgytalan, megjött a menzim, bár korábban mint kellett volna ...
2011. nov. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!