Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondoljátok lehetek terhes,...

Gondoljátok lehetek terhes, ha a barátoomal megszakitással vádekezünk? És nem vagynk biztosak hogy van a pocaklako!

Figyelt kérdés
Rendszeresen élünk nemi életet és pénteken meg kellet volna jönni-e de ez eémaradt....van egy kis fehér fojásom is,, meg az a megjön érzés.... Ugy tervezük h szombat reggel csinálunk egy tesztett ha nem jön meg a mensim... Van esély hogy van Pocaklakom?
2011. jan. 25. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van esély. Teszteljetek.
2011. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Esély van. Ha már késik a mensid, nyugodtan tesztelhetsz akár holnap is.
2011. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És mennyi lehet az esélye?
2011. jan. 25. 16:59
 4/21 eszo ***** válasza:

esély az van, igen..

szerintem nem muszáj várni szombatig a teszttel, már így is 4 napja késik..de reggeli 1.pisiből csináld!

remélem beszámolsz majd az eredményről!?

szorítok!

2011. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 eszo ***** válasza:

ezt így eltalálni, hogy mennyi az eséély..biztos van rá statisztika, de tök mindegy..

valaki évekig így csinálja és nem lesz terhes..valaki egyszer megfeletkezik és máris összejön..

2011. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 eszo ***** válasza:
2011. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem nem .. nekem ez az első kérdésem még itt... én is és a barátom is nagyon szeretnénk ha lenne baba... de még várunk a tesztel mert szombaton reggel lesz idönnk egymásra .. mivel akkor nem kell menni ugymond sehova és együtt szeretnén meg csinálni....
2011. jan. 25. 17:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Mostanában ez valami új módszer lehet, a sokadik kérdésben olvasom, hogy védekeznek, de úúúúgy szeretnének már babát, remélik összejött. Biztos én csinálom rosszul, de mi nem védekezünk, mert gyereket akarunk. Ha nem akarnánk, akkor védekeznénk.
2011. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 eszo ***** válasza:
igaz..ezt én is megfigyeltem, hogy a megszakításos "védekezés" manapság a módi..
2011. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azért védekezünk igy mert ha jön jön ha nem nem... várjuk szeretettel... de most nagyon érdekel h mi van
2011. jan. 25. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!