Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez Babó? ! Remélhetem?

Lehet ez Babó? ! Remélhetem?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk,nagyon szeretnénk már egy kisbabát!Május 8-án volt meg a mensim,de nem olyan mint szokott,s 2 napig tartott!Múlthéten vettem egy tesztet,ami - lett sajnos!Péntek óta vagyok rosszul!Állandó hányinger kínoz,nincs étvágyam,de ha véletlenül ennék em esik jól,csak forog a számban a kaja,legszívesebben kiköpném :-( Éjszaka is arra ébredek,hogy hányingerem van!Nem merek tesztet csinálni,félek a csalódástól! De nagyon deszült vagyok,ami tudom nem jó :-(
2009. máj. 18. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy tesztet! Egyszerűen nincs rá más megoldás, hogy megtudd baba van-e a dologban!
2009. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak egy teszt oldja meg a problémádat!
2009. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!