Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek menses vagy babó?

Szerintetek menses vagy babó?

Figyelt kérdés
Et+9 napon vagyok.2 napja alhasi görcseim vannak,de általában csak ha állok,ha fekszem akkor nem.Et utáni 3. nap szúrt a petefészkem és a hasam egy fél nap,majd elmúlt.Ez a második lombikom.Az elsőnél crinone gélt használtam,most meg 3*3 Utrogestant.Pénteken megyek vérvételre.Szerintetek most sikerült a baba?A múltkor sem szúrás sem görcs nem volt.
2011. aug. 17. 16:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Enyhe görcsölést érzek,nem álladóan,nagyon ritkán picit erőssebbet érzem,de nem vészes és ha lefekszem elmúlik.
2011. aug. 17. 16:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Reméljük. Majd írd meg! :)
2011. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát reméljük.Neked van babád?
2011. aug. 17. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy 10 éves kislány, és egy 3 hónapos kisfiú. De barátnőm lombikos, 3 hetes a kicsi, és elsőre összejött. Remélem, most neked is! Szorítok!
2011. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok.Köszönöm.Nemtudod véletlenül,hogy barátnődnek milyen tünetei voltak?
2011. aug. 17. 17:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem sikerült.Ön nem nyert cimkét húztam,próbálja újra felkiáltójel.
2011. aug. 19. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj, de sajnálom! Pedig szorítottam! Nyugodj meg, aztán fel a fejjel! Arra gondolj, hogy mindenképp összejön! Nagyon sok sikert kívánok neked, és egy egészséges babót!

Igazából nem is tudom, mit mondhatnék.

2011. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Nagyon aranyos vagy.Remélem igazad lesz és sikerül,csak már unom ezt az öt és fél évet.Nagyon hosszú és nemtudom lesz-e értelme.Nehéz kitartani.Sokszor elfogy az erőm.Mégegyszer köszi,hogy drukkoltál.
2011. aug. 19. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!