Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi az oka hogy a...

Szerintetek mi az oka hogy a két menses között azaz a 14. naptól fáj a mellem?

Figyelt kérdés
Szeptember 27.-én jött meg az utolsó mensim és most 11.-étől elkezdett fájni a mellem.Folyásom nincs de belül krémes állagú a méhszájnál.Menses előtt 1 héttel szokott kezdődni a mellfájdalom nálam mindig és most 2 héttel előtte kezdődött.Normális a ciklusom ami 27-32naposak.Eddig mindig rendesen jött meg közepes-erős vérzéssel és most az utolsó 2 mensesem nagyon gyenge volt és 4-5 napig tartott.Férjemmel megszakítással szoktunk együtt lenni.Normális ha középidőben kezd el fájni a mell annál akinek egy héttel szokott kezdődni a menses előtt? Pár napja 2 napon keresztül fájt a méhem mint amikor fel vagyok fázva.Kalkulátor szerint ha terhes vagyok akkor 2 hetes.Tapasztalatokat és véleményeket várok!Köszönöm!
2011. okt. 13. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Peteérés jelen is ez szokott lenni, ez sem mindig és mindenkinél jelentkezik. Ha terhes vagy, akkor nem az utolsó aktusból, mert abból még nem érezhetsz tüneteket. Leírásod alapján nem vagy szerintem terhes, csak a peteérést érzed.
2011. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen kalkulátor?Hol lehet azt megtalálni?Volt,hogy bejött már valakinek?
2011. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beütöd a keresőbe hogy terhességi kalkulátor és kidob majd többet is neked.
2011. okt. 13. 11:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Most délutántól meg többször éreztem megfog jönni érzést.Létezik hogy megjön majdnem 2 héttel hamarabb?
2011. okt. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!