Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló tapasztalatok? Lett babó?

Hasonló tapasztalatok? Lett babó?

Figyelt kérdés
Most már 12 napja késik!legutóbb hétfőn du. teszteltem egy negatívat!Várjuk a babát,és nem szokott késni!Nincs tunetem,volt barnázás a hónap közben,azt hittük beágyazódás,vagy késői peteérés,de azóta semmi!Egy KIcsit talán duzzadt a mellem,de lehet csak mert szeretném!Lassan már megint peteérés következne,nekem meg semmi!tanácstalan vok!
2011. júl. 14. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg már hétfőn is pozitívnak kellett volna lenned, de hát láttunk már furcsa dolgokat. az hogy nem jött meg ilyen régóta, bíztató. szerintem nem tehetsz mást, mint hogy tesztelsz. elképzelhető, hogy hibás volt a teszt. én minden esetre szorítok nagyon
2011. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. most olvasom, hogy délutén teszteltél. délutáni vizeletnek már nem olyan a koncentrációja, inkább a reggeli jó. az is lehet, hogy ez volt a gond
2011. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

majd reggel ellövöm az utsót ami itthon van!

a család ijesztget hogy tuti vmi baj van,de azt gondolom akkor vminek csak fájnia kéne!Nekem semmi görcs,időnként émelygek de az lehet az elevittől is!

2011. júl. 14. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már olyat is sőt tapasztaltam hogy van baba de a teszt nem mutatja.Ha a holnapi is esetleg negatív mindenképp menj orvoshoz mert ha teszt téved de baba van akkor azt már a doki látni fogja illetve vérből is kitudja deríteni hogy van e hcg a szervezetben.

Majd írj holnap mi lett az eredmény!

2011. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Manka68 ***** válasza:

Lehet hormonprobléma is. Az nem fáj. :-(

Szerintem menj dokihoz. Ha ő sem lát semmit, akkor hormondokihoz. (Endokrinológus)

Valamelyik tudni fogja, mi helyzet.

2011. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha negát tesztelek,akkor irány a doki,de hátha nem kell.....
2011. júl. 14. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?Mi lett az eredmény?
2011. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
eredmény?
2011. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pech!!!egy csík sem lett,gondolom hibás a teszt!Vennem kell másikat!
2011. júl. 15. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kíváncsian várom az eredményt :))))))
2011. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!