Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusai 30 naposak! Ma van...

A ciklusai 30 naposak! Ma van a 37. nap, totál nega a teszt, akkor már bizti nincs babó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tünik sajnos :(
2011. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor miért nem jön meg?soha nem késett még....
2011. júl. 9. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy nem félidőben volt ovud, ezért késik, és ha sikerült akkor ezután lesz csak pozitív a teszted, érzel valamit? Nagyfokú kimerültség??Ínyvérzés? Nekem pl ezek voltak az első tünetek, mellem se fájt.
2011. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
késhet hormonzavar, felfázás, stressz miatt is
2011. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:O Az ínyem körbe be van gyulladva,felváltva tör rám a farkas éhség,aztán meg semmi étvágyam!A reggeli kávé nem mindig marad bent!Nem tudom...várok egy pár napot aztán megint tesztelek!majd írok!
2011. júl. 10. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
háát nem tudom..nekem is vérzik az ínyem kb egy hete, mégis negatívat teszteltem és meg is jött. szerintem orvoshoz kellene menned.
2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet...még soha nem késett,de bosszant az a hónapközi barnázás is,az a 22. napon volt!akkor azt gondoltam beágyazódás,dehát akkor már nagyon csíkos kéne legyen,de jóformán akkor is ha az esetleg peteérés volt!nyilván orvos lesz ebből!
2011. júl. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!