Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Még...

Megnéznétek a görbém? Még reménykedhetek, ha a köv. Napokban fentebb megy a hő?

Figyelt kérdés

Átlagosan 27-28 naposak a ciklusaim.Első hónap,hogy mérem a hőmet.Elvileg peteérés és tüszőrepedés is volt.

[link]


2009. máj. 17. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tipikus a görbéd, de ettől még simán lehet baba, a hőgörbék beszédesek, csak nem mindenkinél.:)

Amit én látok az, hogy a luteálisban lassan megy fel a hőd-ilyet többnyire és többek között a progeszteronhiány csinál, ami meg a nem megfelelő minőségű peteérésre vezethető vissza.

Ha babát szeretnétek én mindenképp javaslom -nem a görbéd miatt- hoyg a 3. és 21. napodon csináltass hormonvizsgálatot, és a ciklusod elején kövessétek UH-val a peteérésedet.

Hajrá! :)

2009. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. A 20. napodon volt tüszőrepedés. Baba lehet belőle. Ha nem jön meg és fent marad a hőd akkor már lehet rá következtetni a görbéből. Hajrá! :)
2009. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
olyan aranyosak vagytok,hogy igy tartjátok bennem a lelket...
2009. máj. 17. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Engem most utálni fogsz, de csak az írom le ,hogy ne éld bele magad amíg a nemvárt valóban nem jön!Nekem a múlt hónapban, pl. szép trifázisos görbém volt!Ahogy kellett szépen felment a hőm.Aztán a mensi megjött!Én remlem neked, jót jelent, de lássuk be messze van még a mensid!Én télleg nem kötekedni szeretnék, de csak ha egy kicsit is belegondolsz nekem már megérte!Szívből kívánom neked, hogy babóca legyen!
2009. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pé-d sokkal később volt mint jelölte. A hődet meg ma később mérted így lehet ez az oka a hő leesésének!
2009. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért mert ma egyszer leesett az még semmi. ha visszamegy és ott marad az a jo.. mivel 20. napon volt a pé-d onnan számolj 14 napot..
2009. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!