Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? Megnéznétek?

Reménykedhetek még? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Holnapra vagy szombatra nem várom. A ciklusaim 26 naposak. Több mint egy hete van mellbimbó égésem(hol erősödik hopl elmúlik), hámlásom és többször esténként észreveszem hogy teljesen kifehéredik a bimbóm teteje egy nagy körben. Egy hete voltak mensi tünetek. Ma megint előjöttek.:( És ha megnézem magam ott lent nedves érzésem van.(minimálisan fénylik az ujjamon valami) De csak ha megnézem. A bugyimon semmi sem látszik és a hüvelyem ég(nálam ez a szárazság jele).

10. napon volt pém. Szerintem trifázisos a görbém(a tegnapi hőmérésem alatt végig forgolódtam, mert meg a tv-t csesztettem szóval azért nem jelöltem valósnak).

Szerintem megint nem sikerült.

Szerintetek? Reménykedjek még egy haloványan?

[link]


2009. márc. 4. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nehéz kiigazodni a görbéden. Szerintem ha görbét vezetsz akkor mérj minden nap, mert így annyira kusza. Hétvégén is mérheted nyugodtan, én is korán szoktam mérni 5.30. Hétvégén is fölkelek akkor, megmérem és alszom tovább. Szinte föl sem ébredek az alatt az 5 perc alatt.
2009. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!