Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, férjhez...

18 éves vagyok, férjhez mentem! Normális ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok férjnél, 2 éve élünk egy fedél alatt! mindenünk megvan, normális hogy babóra vágyunk! (A férjem 21)


Előre is köszi:)


2011. dec. 8. 21:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19 éves voltam mikor úgy éreztem,hogy itt az idő,férjhez megyek,mert még ilyen szerelmes soha nem voltam,tuti,hogy Ő az igazi!Még nem voltam 21 mikor megszületett a lányom.(A férjem egy évvel volt idősebb nálam)Aztán 22 évesen rájött,hogy ő még bulizni akar!Szóval míg én szoptattam,pelenkáztam,apuka a haverjaival iszogatott!Már ott tartottunk,hogy munka után az első útja a kocsmába vezetett,és hozta haza a "barátokat"!Borgőzösen néha ütyüpütyüzött valamit a kicsinek,aztán mehetett tovább a buli!Egy év után elváltunk,mert elegem lett belőle!Csak azért írtam neked le ezt,hogy sajnos ilyen van a pakliban!
2011. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

úgy gondolom, ha fel kell tenned magadban (és nekünk is) ezt a kérdést, akkor nem vagy biztos abban, hogy ez a normális.

ha én úgy érzem, hogy ez a normális, akkor nem érdekel mások véleménye, és nem is gondolkodom azon, hogy normális vagyok-e.

szerintem munkaviszony nélkül ne vállalj gyereket, mert gyerek(ek)kel együtt pályakezdőnek lenni iszonyú nehéz feladat!

és ha valaki nem támogatja az ötletedet, azért ne ítéld el, hiszen te a véleményünket kérdezed!

csak te tudod, hogy neked mi a jó, mi a normális!!

2011. dec. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Kedves utolsó...van munkám és megkeresem a havi nettó 90.000-ret :):)
2011. dec. 9. 20:56
 24/25 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

látom, nem bírod elviselni, ha valaki 1 picit is mást mond, mint amilyen választ vársz! gondolom, ezért pontoztál le engem is. mi felvetünk (ahogy TE KÉRTED) olyan dolgokat, amiken 18 évesen el kellene gondolkodnod, meg kellene fontolnod. nem kell betartanod, de az élettapasztalatunkkal sokat segíthetünk a benned felmerülő kérdések megválaszolásában.

én nem azt mondtam, hogy nincs munkád, mert az még kevés! munkaviszonyod legyen legalább 2 évig! 18 évesen nem hiszem, hogy volt 2 éves munkaviszonyod, max. diákmunkával, azt meg nem tudom, mennyire számít be a gyes alatt. ezek mind megfontolandóak! nem bántani akarunk!!

2011. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem bántani akartok, és köszönöm a válaszod, és szerintem még nem egyszer fogok tanácsot kérni:)

Szép estét!

2011. dec. 11. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!