Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, férjhez...

18 éves vagyok, férjhez mentem! Normális ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok férjnél, 2 éve élünk egy fedél alatt! mindenünk megvan, normális hogy babóra vágyunk! (A férjem 21)


Előre is köszi:)


2011. dec. 8. 21:00
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Normális hogy babára vágyunk ? Nem ! jellel :)
2011. dec. 8. 21:03
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

igen...ha én korábban házasodom, korábban szülök:)

De 24 évesen házasodtam az igazival,vártunk nem is keveset a picinkre, így tavaly, 26 évesen szültem.

sok sikert és sok boldogságot nektek:)

2011. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom, most a vállonveregetést várod. Nem, szerintem nem normális.
2011. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem a kommented.

Miért ne lenne normális?

2011. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Majd tíz év múlva kiderül..még korai erről beszélni. Valakinek korán van, valaki meg már elég érett ehhez.
2011. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első:)


Kedves második, ha valami nem tetszik el lehet fáradni innen! Nem, nem a vállon veregetést, várom hanem válaszokat, és véleményeket! És nem a bunkó emberek beszólásait! Igen, férjez mentem, de ha tudnád az életem, nem köpködnél itt, szóval köszi szépen! Kb 16-17 éves bulizós kislány vagy, aki éli az életét! Hát én nem, nekem nincs olyan életem mint egyeseknek, nem járok bulizni hogy jól beba""ak, és reggel egy másik pasi ágyába kelljek!

2011. dec. 8. 21:07
 7/25 A kérdező kommentje:
nektek is köszi:)
2011. dec. 8. 21:07
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

nem igazán értem miért kérdezed,egy kicsit olyan mintha dicsekedni szeretnél.

ha már férjhez mentél,és meg van mindenetek-akkor gondolom a babán is elgondolkodattok,ebben nincs semmi különös. (az más kérdés,hogy valóban felkészültetek-e egy babára.

2011. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
nem szeretnék dicsekedni....mert nem csak a szerelem volt oka a házasságnak, hanem az hogy a családom tagjai szó szerint megölik egymást, és ez így van, a férjem volt az aki kiszedett a szarból, ha nem tette volna én sem lennék, 17 évesen menntem hozzá gyámügy segítségével, de ha ennyire dicsekszem....akkor van még mit mesélnem! Nem azért írtam ki hogy dicsérgessetek, csak tudni akartam hogy egyedül e vagyok ezzel
2011. dec. 8. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én hiányolom a saját életed kialakítását: saját magad megismerése, iskola, hobbik, munkahely. Legalábbis engem egyáltalán nem elégítene ki, ha én csak egy feleség lenné, majd anya. Én szeretek dolgozni, művelődni, önállóan is megállnám a helyem a világban. A másik véglet azok a barátnőim, akik 30 és pár évesen rénszarvas jelmezes bulifotókkal nyomják tele a fészbukot, nna, az már szánalmas. Szóval tanulj is, ismerkedj a világgal, ne szűkítsd be teljesen a mozgásteredet.
2011. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!