Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok, férjhez...

18 éves vagyok, férjhez mentem! Normális ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok férjnél, 2 éve élünk egy fedél alatt! mindenünk megvan, normális hogy babóra vágyunk! (A férjem 21)


Előre is köszi:)


2011. dec. 8. 21:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha együtt vagytok és szeretitek egymást, szerintem nemhogy normális, hanem egyenesen természetes, hogy elgondolkodtok, milyen lenne, ha...:) Mert persze, hogy vágytok rá.

Szóval igen, normális.

És örülök, hogy kikeveredtél abból a környezetből, bár nem ismerlek, de el tudom sajnos képzelni, milyen szörnyű lehetett:(, kívánom hogy felejsd el a sok rosszat és telítse gondolataidat a boldog jelen és a megvalósításra váró jövő, a felhőtlen tervezgetés, hmmmmmmmmm:) , de jó is ez.........:)))

2011. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
21.18 vagyok. Így már részben más a helyzet, de ezt nem írtad az elején! Más a helyzet, de nem biztos, hogy jobb. Tényleg az idő fog igazolni téged és a férjedet -vagy nem. Adj még magatoknak 5 évet gyerekvállalásig, gyerekek vagytok még ti is , élvezzétek az életet és egymmást, megérdemlitek. De a gyerek.kérdéshez több élettapasztalat, bizonyosság kell.
2011. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszotokat...de ha kiírtam volna a családi helyzetem, bizonyára akkor sajnáltatnám magam, de nem akarom!

Aranyosak vagytok, és remélem hogy minden rendben lesz:)

Sulim megvan, (Intenzív érettségi), és most dolgozom, ahogy a férjem is, majd meglátjuk mit hoz a jövő! Kívánok nektek szép életet, és sok sok boldogságot:)

2011. dec. 8. 21:26
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

ma 21:18 vagyok.


Ha én 18 évesen tartottam volna itt, akkor 18 évesen szültem volna. De nem így lett, 25 évesen szültem, mert akkor találtam meg az én egyetlen férjecskémet!

Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni:)

Szerintem sokkal jobb. Mire várni, ha minden megvan hozzá??

Tanulni attól lehet, sőt!

Van egy diplomám, de míg itthon vagyok a kicsivel, megcsinálok mégegy nyelvvizsgát és megtanulom a gyors-gépírást.

Ha kibuliztad magad és úgy gondolod, nem fogod nagy lemondásként megélni, hogy otthon vagy (tehát nincs buli:), és elég felelősségteljesnek gondolod a párod (mert hogy szereted, egyértelmű), akkor miért ne.


Nem áll meg az élet attól, hogy gyereke születik valakinek. Sőt, akkor kezdődik igazán. És mindvégig lehetsz aktív.

2011. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:), ez jól esett:)
2011. dec. 8. 21:29
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos sejtettem már a kérdésből, hogy zűrös "gyerekkorod" lehetett. "Normális" esetben a lányok nem 16 évesen költöznek össze valakivel. Én azt gondolom, hogy az akinek nem volt felhőtlen a gyerekkora, az minden szempontból megpróbál tökéletes szülő lenni, és talán hamarabb is vállalkoznak a szülői szerepre, mint mások. Már együtt éltek egy ideje. Ismeritek és szeretitek egymást. Én sajnos ismerek olyan nőt, aki még közel 30 évesen sem érett arra, hogy anya legyen. :-( Ez nem kor függő. Te sajnos kénytelen voltál hamar felnőni, én megértem, hogy vágysz valakire, aki csak a tiéd, és feltétel nélküli szereteted ad, illetve akit te is korlátlanul szerethetsz. :-)
2011. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen, van benne igazság:) Hát igen, sajna nem olyan volt a gyerekkorom amiet szerettem volna, de nem bánom már! Túl vagyok rajta, és boldog házasságban élek:)
2011. dec. 8. 21:33
 18/25 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam mikor férjhez mentem, és minden nagyon jó.

Nagyon jól működik minden, babát még most szeretnénk mivel most jutottunk el anyagilag oda, hogy minden adott legyen.

24/N

2011. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz egyedül a gyerekkel ha szétmentek a családodra aligha számitsz.

18 évesen gyerrekel egyedül minimális gyesből 1-2 évet mindenkép dolgoz elötte hogy normál pénzt kapj ne legyen baj ha szétmentek.

Tudom szereted, bízol benne de 20-on évesen nem a hüség szobrai a férfiak.

2011. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azt majd az idő dönti el, hogy ez normális-e vagy sem.

Van akinél igen, van akinél nem. Én is 18 voltam mikor férjhez mentem, majd 3 év múlva jött a döbbenet, hogy mennyire nem jó már együtt, nem illünk össze igazán. Szerencsére nem született gyerekünk. 27 voltam mikor férjhez mentem az igazihoz, és 31 mikor gyereket szültem. Addigra lett rendes egzisztenciánk, meg hátterünk. Szóval nálam nem volt "normális" döntés a 18 évesen kötött házasság.

2011. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!