Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek már tesztelhetek?...

Szerintetek már tesztelhetek? Terhesség lenne?

Figyelt kérdés

Október 27.-én volt az utolsó menstruációm. Általában 28-30 naposak a ciklusaim. Ez a 3. hónap, hogy próbálkozunk a férjemmel.Kb. egy hete volt meg fog jönni érzésem egy pár napig,gondoltam ez a hónap sem sikerült, de azóta ez az érzés elmúlt. A melleim minden menzesz előtt fájdogálnak, de most valahogy "élesebb a fájdalom".Még nem mertem tesztelni, félek a csalódástól.Már késett máskor is de ha más nem a hónap utolsó napján de akkor is megjött:-) Az pedig már holnap van és semmi jelét nem mutatja annak hogy meg akarna jönni a mellfájdalmon kívül.Nagyon szeretnénk már babát:-)

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. nov. 29. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért írd le holnap az eredményt, jó? :)
2011. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hajrá :)
2011. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!!!!!!!
2011. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Teszteltem ma reggel egy Medi Lab teszttel és sajna negatív lett:-(

Azért ha nem jön meg továbbra sem még pár nap múlva újra tesztelek.

2011. nov. 30. 07:51
 15/16 anonim ***** válasza:
A negatív teszt is tévedhet, mert lehet, hogy még nem elég a hcg a vizeletedben, hogy kimutassa a teszt.
2011. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tévedett a teszt, kivárta a hónap utolsó napját és megjött sajna.Na nem baj majd remélem a következő hónapban összejön.

Azért köszönöm a biztatást mindenkinek.

2011. nov. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!