Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Javasolnátok nekem valamilyen...

Javasolnátok nekem valamilyen terhesség-előtti, termékenységet növelő tisztítókúrát?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és nagyon szeretnék babát, de egy akkutt májbetegség miatt nagyon erős gyógyszereket szedtem. Viszont mostanra jók lettek az eredményeim és tavasszal reményeim szerint asz egyetemet is befejezem, szóval minden adott végre :) Viszont jó lenne, ha a gyógyszerek kiürülnének a szervezetemből. Tudom,h viszonylag fiatal vagyok, de szeretném felelősséggel csinálni ezt...
2011. nov. 29. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Májbetegség után kérdezd meg a háziorvost, belgyógyászt vagy a nőgyógyászt.

Én is voltam májbeteg, nem tisztítottam utána magam semmivel, mert ezekről a tisztító cuccokról nem sok jót hallottam.

2011. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyuri bácsi babaváró teáját.A neten lehet rendelni,sokaknak bevált és nagyon jó tisztító is.
2011. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!