Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt meg a nem várt...

Kinek volt meg a nem várt terhesség elején? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan problémával fordulok hozzátok, hogy együtt voltam a férjemmel peteérésemkor, rá kb 8-9 napra szurkált a hasam alja, aztán nem várt napján megjött, annyiban volt más hogy nem görcsöltem, az állaga inkább vizes volt. Kb most vagyok menszi után 6-ik héten. feszül a hasam alja, hányingerem van, sűrű vizelési inger, nem is csak inger, kb óránkét megyek pisilni, és azért elég sokat. Volt már valaki így? Érdemes tesztelni? És ha igen biztosra kimutatná? Válaszotokat előre is köszönöm!
2011. nov. 28. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A vélt fogamzástól számított kb. két héten belül már reális eredményt mutat a teszt. Ha megnyugtat akkor tesztelj, de túl sok reményt azért ne fűzz hozzá, hogy biztos pozitív lesz.
2011. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.....köszönöm
2011. nov. 28. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdező 6 hete nem volt meg? szerintem tesztelj!
2011. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az utolsó menszim megvolt...de nem úgy ahogy szokott...
2011. nov. 28. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:

" Kb most vagyok menszi után 6-ik héten. "

Ha ez így van akkor már kimaradt egy menses. De szerintem rosszul fogalmaztál, mert most vagy a 6. héten, azaz 2 hét telt azóta mióta megjött. Így van? Egyébként szerintem érdemes tesztelned. Drukk majd írj!!

2011. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul fogalmaztam...:), ne haragudjatok:) Akkor holnap tesztelek:) Majd írok hogy mi lett:)
2011. nov. 28. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2011. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia, még nem, mert A férjem nem hozta meg:)
2011. nov. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!