Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt meg a menszije...

Kinek volt meg a menszije terhesség elején?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Együtt voltam a férjemmel peteéréskor, rá úgy 8-9 napra elkezdett szúrni a hasam alja, azt gondoltam hogy na végre összejöhetett és a beágyazódást érzem, de nem várt napján megjött, annyiban volt más hogy nem görcsöltem, és az állaga mintha hígabb lett volna. 3 nappal ezelőtt múlt el, de még mindig nem várt érzésem van(ilyenkor nem szoktam érezni), Fáj a derekam, néha néha hányingerem van, fiszket a mell bimbóm, nem tudom hogy érdemes e tesztelnem, szerintetek? volt már valaki így? Előre is köszönöm!
2011. nov. 27. 19:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha babás lennék, akkor most lennék 6 hetes...!
2011. nov. 27. 19:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem drága egy teszt szerintem tesztelj.nővéremnek meg volt az első hónapban és mikor el ment az orvoshoz közölték vele hogy hány hetes és akkor jött rá hogy már akkor is terhes volt mikor még meg jöt neki szóval van aki a terhesség végéig is ugyan úgy menzesszel ez embertől függ.
2011. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, holnap tesztelek:)
2011. nov. 27. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj.Nekem áprilisban megvolt májusban már nem.Amikor elmentem a dokihoz kiderült,hogy 8 hetes vagyok már volt szívhang és így az március 14.utolsó menstruációtól számoltak 37 hetes vagyok most!
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked Mónika:) Holnap veszek egy tesztet...nem tudom hogy csak beképzelem e, de úgy érzem minta "nem lennék egyedül" :)
2011. nov. 27. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok feltétlen írd meg hogy mi lett a teszt eredménye én holnap megyek uh ra és akkor derül ki hogy mi van szeptember óta nincs menzim .de a tesztek sajna negatívak voltak az utolsó tesztem 2 hete volt!
2011. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben, majd írok, neked meg nagyon szurkolok:)
2011. nov. 27. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm! én is szurkolok neked hogy egy szép erős pozi teszted legyen!majd meg írom nálam mi volt!Remélem boldogan jövök ki!!
2011. nov. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is:):)
2011. nov. 28. 07:01
 10/11 anonim ***** válasza:
sziasztok voltam uh nincs baba :( de szerencsére minden rendben van :) !Valószilű azért késik mert most kezdtünk el a baba programot és a hormonok kicsit megzavarodtak.
2011. nov. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!